Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Blockchain Haberleri Novogratz ABD'nin Tehlikede Olduğunu İfade Etti

Novogratz ABD’nin Tehlikede Olduğunu İfade Etti

ABONE OL:google-news

Çin, blockchain teknolojisini kendi dijital para birimi ile kucaklarken, ABD de ise hala düzenleyici belirsizliği var ve Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz, ABD’nin rezerv para statüsünün tehlikede olduğunu dile getiriyor.

Çin beklenmedik bir şekilde kripto para birimini ve daha da ötesi blockchain teknolojisini benimsiyor. Asya ekonomik devi, kendi dijital para biriminin gelişmesiyle blockchain olan her şeye destek vereceğini açıklandı.

Novogratz Zaman Kaybedildiğini İfade Etti

Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz, Amerika Birleşik Devletleri’nin kripto yönetmeliğindeki belirsizlik nedeniyle kaybedilen zamanı asla geri kazanamayacağından endişe duyuyor. Bunu, Çin’in blockchain teknolojisini benimseme yönünde yürüttüğü adımlara atıfta bulunurken söyledi. Ona göre, ABD, fintech yarışının gerisinde kalıyor ve “rezerv statüsünü” kaybetme riski altında. Novogratz, “Ve eğer değişecek olan dijital bir dünyaya geçemezsek, geride kalacağız. Çin geliyor ve hızlı geliyor. Fintech’te bir adım önde. Başkanları, destek olduğunu açıkladı. Rezerv durumumuzu kaybetme riskimiz var” ifadelerini kullandı.

Yukarıdakileri, Çin devlet medyasının ilginç bir manşeti izledi. Makale, Bitcoin ve Blockchain hakkında kitleleri eğitmeyi amaçlıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar