Yükleniyor...

Novogratz ABD’nin Tehlikede Olduğunu İfade Etti

Çin, blockchain teknolojisini kendi dijital para birimi ile kucaklarken, ABD de ise hala düzenleyici belirsizliği var ve Galaxy Digital'in kurucusu Mike Novogratz, ABD’nin rezerv para statüsünün tehlikede olduğunu dile getiriyor.

Novogratz

Çin, blockchain teknolojisini kendi dijital para birimi ile kucaklarken, ABD de ise hala düzenleyici belirsizliği var ve Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz, ABD’nin rezerv para statüsünün tehlikede olduğunu dile getiriyor.

Çin beklenmedik bir şekilde kripto para birimini ve daha da ötesi blockchain teknolojisini benimsiyor. Asya ekonomik devi, kendi dijital para biriminin gelişmesiyle blockchain olan her şeye destek vereceğini açıklandı.

Novogratz Zaman Kaybedildiğini İfade Etti

Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz, Amerika Birleşik Devletleri’nin kripto yönetmeliğindeki belirsizlik nedeniyle kaybedilen zamanı asla geri kazanamayacağından endişe duyuyor. Bunu, Çin’in blockchain teknolojisini benimseme yönünde yürüttüğü adımlara atıfta bulunurken söyledi. Ona göre, ABD, fintech yarışının gerisinde kalıyor ve “rezerv statüsünü” kaybetme riski altında. Novogratz, “Ve eğer değişecek olan dijital bir dünyaya geçemezsek, geride kalacağız. Çin geliyor ve hızlı geliyor. Fintech’te bir adım önde. Başkanları, destek olduğunu açıkladı. Rezerv durumumuzu kaybetme riskimiz var” ifadelerini kullandı.

Yukarıdakileri, Çin devlet medyasının ilginç bir manşeti izledi. Makale, Bitcoin ve Blockchain hakkında kitleleri eğitmeyi amaçlıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x