Yükleniyor...

Novogratz, Bitcoin (BTC) Fiyatının Neden Düştüğünü Açıkladı

Digital Galaxy CEO'su Mike Novogratz, büyük satışın neden Bitcoin'i sert bir şekilde vurduğunu açıkladı ve bunun finans kurumları tarafından yapılmadığını ifade etti.

mike novogratz 1 scaled

Digital Galaxy CEO’su Mike Novogratz, büyük satışın neden Bitcoin’i sert bir şekilde vurduğunu açıkladı ve bunun finans kurumları tarafından yapılmadığını ifade etti. Bitcoin geçen gün büyük bir satış darbesi aldıktan sonra, birçok kişi bu durum ve buna neden olabilecek şeyler hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Çoğunluk, şu anda Bitcoin fiyatını etkileyen önemli faktörün, koronavirüsün yayılması, borsadaki düşüş ve altın fiyatı olduğunu kabul ediyor. Bitcoin geliştiricisi Jimmy Song, tartışmalara satışların finans kurumları tarafından başlatıldığını ifade ederek girdi.

 

Digital Galaxy CEO’su Mike Novogratz ise kurumların bununla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi. Novogratz, satışların kaldıraç yatırımcılar tarafından yapıldığına inanıyor, çünkü kurumlar bu kadar hızlı satış yapamıyor. Novogratz kısaca bunu “panik satışı” olarak adlandırıyor.

Bununla birlikte Novogratz, önceki gün attığı bir tweet ile düşüşün güven meselesi olduğunu da söylemişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x