Yükleniyor...

Novogratz, Kripto Paralardaki İyimserliğini Sürdürüyor

Galaxy Digital CEO'su Michael Novogratz, kripto piyasasını stabil olarak değerlendirirken hakim görüntünün korkunç olmadığını belirtti.

Novogratz Kripto Paralardaki Iyimserligini Surduruyor

Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, kripto piyasasını stabil olarak değerlendirirken hakim görüntünün korkunç olmadığını belirtti.

Kripto para piyasasının yükselişe geçmesi, beklentileri ve heyecanı körüklemeye yetti. Kripto yatırımcıları, dip bölgelerin tamamlandığını ve trend değişiminin geldiğini iddia etmeye başladı. Ancak geçmişte yaşananlar, sektörün gidişatına yönelik henüz tam anlamıyla bir güven duygusunu ortaya çıkartmadı. Tüm bu süreçlerin ortasında Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, kripto para piyasasının genel görünümünün korkunç olmadığını ifade etti. Novogratz, iyimserliğini sürdürüyor.

Galaxy Digital CEO’su Novogratz, Kripto Paralar Konusunda İyimser

Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, kripto para birimlerine yönelik iyimserliğinin geçen yıl yaşanan çöküşe rağmen değişmediğini belirtti. Novogratz, piyasaların bu aşamadan sonra toparlamaya başlayacağına inanıyor.

Galaksi CEO’su Novogratz, önceki yıl yaşanan çalkantılı süreçlerin sonucunda bu sektörde hizmet veren şirketlerin zarar görmesinin alışılmadık bir durum olmadığını öne sürdü. CEO, geçiş döneminde ayakta kalabilmenin önemine değindi.

Kripto sektörünün gidişatı hakkında CEO, “Kripto için görünüm korkunç değil ama harika da değil. Daha önce sahip olmadığımız düzenleyici ters rüzgarlarımız var. İyileştirmek ve yeniden inşa etmek için zamanımız var. Kripto bir yere gitmiyor.” dedi.

Son piyasa yükselişlerini değerlendiren CEO, piyasa görünümünün korkunç olmadığını ve oldukça temiz izlenim verdiğini ifade etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner