Yükleniyor...

Obligate, Polygon Ağı Üzerinde Harekete Geçiyor!

Blockchain tabanlı borç verme platformu olarak bilinen Obligate, Polygon (MATIC) ağında ilk tahvil ihracını kaydediyor.

polygon

Blockchain tabanlı borç verme platformu olarak bilinen Obligate, Polygon (MATIC) ağında ilk tahvil ihracını kaydediyor.

Merkezi İsviçre olan emtia şirketi Muff Trading AG, 27 Mart tarihinde halka sunulacak olan Obligate‘in merkeziyetsiz finans platformunu kullanarak şirket tahvilleri ihraç etti. Blockchain temelli borçlanma senetleri protokolü Obligate, çarşamba günü yaptığı duyuruda “Polygon blockchain‘i” kullanarak, bir bankanın müdahelesi olmadan ilk tahvil iharıcını gerçekleştirdiğini belirtti.

Obligate, Çalışmalarını Tüm Hızıyla Sürdürüyor

obligate 0

İsviçre’de finansal aracı olarak planlanan Obligate, şirketlerin banklara bağlığı olmadan blockchain teknolojisini kullanarak tahvil ve ticari senet ihraç etmelerine fırsat sunuyor. Ayrıca akıllı sözleşmelerin verimliliği ile geleneksel finans sistemlerini, birbirine entegre ediyor.

Obligate, Güney Amerika’dan değerli metaller ve hammadde ulaşımı konusunda profesyonel olan emtia ticaret butiği olan Muff Trading AG‘di. Muff, Obligate’in ticaret pazarını kullanarak, şirket tahvillerini satışa sunmuştu. Fakat firmalar, borç ihracının büyüklüğünü ve kurallarını henüz açıklamadı. Son zamanlardaki teknoloji, özellikle de “blockchain” çalışmalarını emin adımlarla devam ettiren Obligate, adından çokça söz ettirmeye başladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x