Yükleniyor...

OKEx CEO’sundan “Paralarınız Güvende” Mesajı!

Kurucusunun tutuklanması gibi sansasyonlarıyla gündeme gelen kripto para borsası OKEx, bugün Twitter hesaplarından yaptıkları resmi duyuru ile kripto para topluluğunu sarstı

OKEx CEOsundan Paralariniz Guvende Mesaji

Kurucusunun tutuklanması gibi sansasyonlarıyla gündeme gelen kripto para borsası OKEx, bugün Twitter hesaplarından yaptıkları resmi duyuru ile kripto para topluluğunu sarstı. Yapılan açıklamada, borsadan para çekme işlemlerinin geçici bir süre ile askıya alındığı ancak diğer işlemlerin sorunsuz çalıştığı bildirildi. CEO Jay Hao ise Twitter’da “Paranız güvende” mesajı vererek yatırımcıları rahatlatmaya çalıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bilindiği üzere en büyük kripto para borsalarından biri olan OKEx’in son zamanlarda başı dertte. 16 Ekim’de OKEx yöneticisi hakkında açılan soruşturmayla başlayan süreç, kripto para topluluğunu sarstı. Borsanın özel anahtarlarından birini kontrol eden yöneticinin tutuklanması, borsada para çekme işlemlerinin durması ile sonuçlandı. Bu da akıllara “not your keys, not your coins” söylemini getirdi.

“not your keys, not your coins”

Borsanın CEO’su Açıklama Yaptı

OKEx CEO’su Jay Hao, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile OKEx‘ten para çıkışı olduğu konusundaki söylentileri yalanladı. Kısıtlamaların para çekme işlemlerinde olduğunu, borsaya para girişinin ise devam ettiğini vurguladı. CEO, para çekme işlemlerinin eski haline geri dönmesi için ellerinden geleni yapacaklarını, bu anlamda yatırımcıların paralarının güvende olduğunu ve korkulacak bir şey olmadığını söyledi.

 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x