Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları OKEx CEO'sundan "Paralarınız Güvende" Mesajı!

OKEx CEO’sundan “Paralarınız Güvende” Mesajı!

ABONE OL:google-news

Kurucusunun tutuklanması gibi sansasyonlarıyla gündeme gelen kripto para borsası OKEx, bugün Twitter hesaplarından yaptıkları resmi duyuru ile kripto para topluluğunu sarstı. Yapılan açıklamada, borsadan para çekme işlemlerinin geçici bir süre ile askıya alındığı ancak diğer işlemlerin sorunsuz çalıştığı bildirildi. CEO Jay Hao ise Twitter’da “Paranız güvende” mesajı vererek yatırımcıları rahatlatmaya çalıştı.

Bilindiği üzere en büyük kripto para borsalarından biri olan OKEx’in son zamanlarda başı dertte. 16 Ekim’de OKEx yöneticisi hakkında açılan soruşturmayla başlayan süreç, kripto para topluluğunu sarstı. Borsanın özel anahtarlarından birini kontrol eden yöneticinin tutuklanması, borsada para çekme işlemlerinin durması ile sonuçlandı. Bu da akıllara “not your keys, not your coins” söylemini getirdi.

“not your keys, not your coins”

Borsanın CEO’su Açıklama Yaptı

OKEx CEO’su Jay Hao, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile OKEx’ten para çıkışı olduğu konusundaki söylentileri yalanladı. Kısıtlamaların para çekme işlemlerinde olduğunu, borsaya para girişinin ise devam ettiğini vurguladı. CEO, para çekme işlemlerinin eski haline geri dönmesi için ellerinden geleni yapacaklarını, bu anlamda yatırımcıların paralarının güvende olduğunu ve korkulacak bir şey olmadığını söyledi.

 

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar