Yükleniyor...

OKEx’in COO’su İstifa Etti!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından OKEx’in operasyon direktörü (COO) Andy Cheung, görevini bırakarak şirketten ayrıldığını duyurdu.

OKEx COO

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından OKEx’in operasyon direktörü (COO) Andy Cheung, görevini bırakarak şirketten ayrıldığını duyurdu. Şirketten ayrılan Cheung, Hong Kong’da BitWork adında Blockchain danışmanlık şirketi kurduğunu açıkladı. Cheung, yeni girişimi ile kripto paraların kitlesel olarak benimsenmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

2017’de hizmet vermeye başlayan OKEx’te kurulduğu günden beri görev alan Cheung, istifasını duyurduğu açıklamasında, amacının kripto paraların benimsenmesine destek sağlamak olduğunu ancak bir kripto para borsasında çalışması nedeniyle bu konuki katkısının az olduğunu belirtti. Cheung, yeni bir girişim ile hedeflerine daha iyi ulaşabileceğini düşünerek istifasını sunduğu OKEx’ten dostane bir şekilde ayrıldığını söyledi.

Cheung’un kurduğu Hong Kong merkezli BitWork, Blockchain ve kripto para projelerine danışmanlık hizmetinin yanı sıra, fon toplama, etkinlik yönetimi, pazarlama ve marka bilinci oluşturma gibi alanlarda hizmet sağlayacak. Öte yandan henüz OKEx’te Cheung’un yerini alacak isim açıklanmadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x