Yükleniyor...

OKEx Para Çekme İşlemleri, Yeni Ödüller İle Birlikte Devam Edecek

Kripto para borsası OKEX, bu hafta beş haftadır gerçekleşemeyen para çekme işlemlerini tekrardan başlatmak için çalışıyor.

okex para cekme basliyor

Kripto para borsası OKEX, bu hafta beş haftadır gerçekleşemeyen para çekme işlemlerini tekrardan başlatmak için çalışıyor. Salı günü kripto para borsası tarafından yapılan açıklamaya göre, askıda kalan kullanıcılara, özür niyetinde tazminat ve bir takım ödüller verilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu arada, Malta merkezli kripto borsasından bir sözcü, normal şartlarda 27 Kasım’da başlaması planlanan para çekme işlemlerinin, daha erken de başlayabileceğini bildirdi.

CryptoQuant tarafından elde edilen verilere göre, OKEx’de geçtiğimiz gün 0.02 BTC, OKEx cüzdanından taşındığı tespit edildi ve bu tespit kripto para borsasının para çekme sistemini yeniden açmayı test ettiğini gösteriyor.

CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, yeniden açılan para çekme hizmetinin “toplu para çekme talebi” nedeniyle fiyat dalgalanmasına neden olabileceğini belirtti.

OKEx ise böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için bazı sadık kullanıcılarına teşvikler vermeyi planlıyor. Daha önceden kripto para borsasına para yatıran, token saklayan kullanıcılara, OKEx’in son yedi hafta boyunca vadeli işlemlerden gelen toplam gelirinin %20’sini ve daimi takas işlemlerini ücretlerini tek seferlik olarak dağıtacak.

Yapılan açıklamaya göre kullanıcılar verilecek bu ödemeyi daha önce gerçekleştirmiş oldukları işlemlerinin durumuna ve toplam varlıklarına göre alacak. Bu arada yapılan açıklamada OKEx’in yerel kripto parası OKB’nin de bir varlık olarak iki katı fiyatına çıkarılacağı belirtildi.

OKEx’de para çekme işlemlerinin başlaması ile birlikte özellikle Çinli kullanıcıların, en popüler kripto para borsalarından birisi olan Binance’e geçiş yapması bekleniyor. Huobi’de bu süre zarfında birçok yeni kullanıcıya sahip olabilirdi ancak geçtiğimiz günlerde üst düzey yöneticilerinden birisini tutuklanması ve ortaya çıkan söylentiler nedeniyle şimdilik bu olası görünmüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x