Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları OKEx Para Çekme İşlemlerini Durdurdu!

OKEx Para Çekme İşlemlerini Durdurdu!

ABONE OL:google-news

Popüler kripto para borsası OKEx, para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı. OKEx yaklaşık 2 saat önce bir duyuru yayınlayarak 8.1 Hizmet Değişikliği ve Hizmet Koşullarının Kesilmesi uyarınca, hizmetleri herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunarak veya bulunmayarak kesintiye uğratabileceklerini ve askıya alabileceklerini dile getirerek, para çekimlerini durdurduklarını ifade etti.

Popüler kripto borsa buna sebep olarak ise özel anahtar sahiplerinden birisinin şu anda soruşturma nedeniyle bir kamu güvenlik bürosu ile işbirliği yapmasını gösterdi.

OKEx’in yaptığı bu duyurunun ardından piyasalarda düşüş yaşandı.

İletişime Geçemiyorlar

OKEx, yetkililerle işbirliğine başladıklarından beri bu özel anahtar sahibiyle iletişime geçemediklerini, bu da borsanın şu anda para çekme işlemlerini imzalayamadığı anlamına geldiğini söylüyor. Para çekme işlemleri devre dışı bırakılırken OKEx, geri kalan “işlevlerinin normal ve istikrarlı kaldığını ve OKEx’teki varlıkların güvenliğinin etkilenmeyeceğini” iddia ediyor. Açıklamada son olarak şu ifadeler kullanıldı:

“Dijital varlıkların/kripto para çekme işlemlerinin askıya alınmasından kaynaklanan herhangi bir rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz. Konuyla ilgili herhangi bir önemli gelişme hakkında kamuoyuna zamanında açıklama yapacağız. İlgili özel anahtar sahibi işlemi yetkilendirdikten hemen sonra kripto para çekme işlemlerine devam edeceğiz. Devam eden desteğinizi ve güveninizi takdir ediyor ve değer veriyoruz ve müşterilerimize birinci sınıf ürünler, hizmetler ve teknik destek sunmaya devam edeceğiz.”

 

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar