Yükleniyor...

OKEx Para Çekme İşlemlerini Durdurdu!

Popüler kripto para borsası OKEx, para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

okex para cekme islemlerini durdurdu

Popüler kripto para borsası OKEx, para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı. OKEx yaklaşık 2 saat önce bir duyuru yayınlayarak 8.1 Hizmet Değişikliği ve Hizmet Koşullarının Kesilmesi uyarınca, hizmetleri herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunarak veya bulunmayarak kesintiye uğratabileceklerini ve askıya alabileceklerini dile getirerek, para çekimlerini durdurduklarını ifade etti.

Popüler kripto borsa buna sebep olarak ise özel anahtar sahiplerinden birisinin şu anda soruşturma nedeniyle bir kamu güvenlik bürosu ile işbirliği yapmasını gösterdi.

OKEx’in yaptığı bu duyurunun ardından piyasalarda düşüş yaşandı.

İletişime Geçemiyorlar

OKEx, yetkililerle işbirliğine başladıklarından beri bu özel anahtar sahibiyle iletişime geçemediklerini, bu da borsanın şu anda para çekme işlemlerini imzalayamadığı anlamına geldiğini söylüyor. Para çekme işlemleri devre dışı bırakılırken OKEx, geri kalan “işlevlerinin normal ve istikrarlı kaldığını ve OKEx’teki varlıkların güvenliğinin etkilenmeyeceğini” iddia ediyor. Açıklamada son olarak şu ifadeler kullanıldı:

“Dijital varlıkların/kripto para çekme işlemlerinin askıya alınmasından kaynaklanan herhangi bir rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz. Konuyla ilgili herhangi bir önemli gelişme hakkında kamuoyuna zamanında açıklama yapacağız. İlgili özel anahtar sahibi işlemi yetkilendirdikten hemen sonra kripto para çekme işlemlerine devam edeceğiz. Devam eden desteğinizi ve güveninizi takdir ediyor ve değer veriyoruz ve müşterilerimize birinci sınıf ürünler, hizmetler ve teknik destek sunmaya devam edeceğiz.”

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner