Yükleniyor...

OKEx Partneri Olun ve Aylık 5000 USDT’ye Varan Desteğe Kavuşun

OKEx son dönemde adını sıkça duyduğumuz borsaların en başında geliyor.

okex sponsorlu 1

OKEx son dönemde adını sıkça duyduğumuz borsaların en başında geliyor. Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya hizmet veren OKEx, kripto para sektörünün en önemli oyuncularının başında geliyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

7 gün 24 saat durmaksızın kullanıcılarına hizmet veren borsa 2017 yılında kurulmuş, Malta merkezli bir kripto borsası olarak öne çıkmakta. Kripto para dünyasında uzun zamandır hizmet veren OKEx, bugüne kadar hiç saldırıya uğramamış olması ile de kullanıcıları için güven unsurunu tamamıyla sağlamakta. 

Son dönemde Türkiye pazarında gerçekleştirdiği agresif atılımları ile dikkat çeken kripto para borsası, Türkiye pazarına özel birçok kampanya ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Kripto para sektöründe bulunan hizmetlerin neredeyse hepsini tek bir platform üzerinde sunan borsa, spot işlemlerden türev işlemlere, tüm seçenekleri kullanıcılarıyla buluşturmayı başarıyor. 

Türkiye pazarına girişi ile birlikte yerelde birçok partner ile çalışmak isteyen OKEx, yeni Referans Programı’nı duyurdu. Yeni program sayesinde yerel partnerler ile sıkı bir ilişki içinde bulunmak isteyen borsa, partnerleri için oldukça iyi fırsatlar sunmakta. 

Kripto para sektörünün içinde bulunan topluluk sahipleri (Telegram grubu, Facebook grubu vs.) OKEx Referans kampanyası ile birlikte birçok fırsata kavuşmakta. Piyasadaki en rekabetçi ücret desteğine sahip olacak partnerler, komisyon iadeleri ile birlikte oldukça düşük seviyede komisyon ödeyecek. OKEx partnerleri kendi alt-referanslarının komisyonlarından da pay alabilecekler. Ödedikleri komisyonların yüzde 40’ının iade olması ile minimum seviyede komisyon ödeyecek OKEx partnerleri, ek olarak alt-referanslarının ödedikleri komisyonlardan da yüzde 10’luk bir payın sahibi olabiliyor. 

Topluluk sahiplerinin yanı sıra Youtube ya da Twitter hesabı bulunan influencerlar da kampanyaya başvurabilecek kişiler arasında. Yerel medya kanalları ve websiteleri de OKEx’in Türkiye için hazırladığı Referans Programı’na başvurabilmekte. 

Yukarıda bahsettiğimiz topluluk sahiplerinin yanı sıra alım-satım botu gibi üçüncü parti yazılım sahipleri, varlık yönetim platformları gibi birçok farklı alanda hizmet veren kişi ve kuruluşlar da OKEx partneri olabilme şansına sahip. 

Fırsatlar ise sadece komisyon iadeleri ile sınırlı değil. Partnerlerin özel aktivite ve promosyonları için 5000 USDT’e kadar fon desteği de sunan OKEx, partnerlerine yeni OKEx ürünlerindeki “beta testleri” için de öncelik tanımakta. 

OKEx etkinlikleri için VIP bilet sahibi olacak kişiler, sertifikalı iş ortağı olarak AMA etkinliklerine de katılım sağlayabilecek. 

OKEx ortağı olarak yapılması gerekenler arasında ise OKEx’i tanıtmak ve topluluğa öğretici içerikler oluşturmak bulunuyor. Yerel kullanıcıların geri bildirimleri hakkında yardımda da bulunacak patnerler OKEx desteği ile topluluklarına daha da faydalı olabilecekler. 

Referans Programı’nın tüm detaylarına burada bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x