Yükleniyor...

OKEx, Türkiye’deki Trader’lar İçin Sıfır Komisyon Promosyonu Başlattı

OKEx kripto para birimi borsası, Türkiye’den kripto para meraklılarını ödüllendirmek amacıyla, 4 Şubat 10:00 – 18 Şubat (TSI) arasında, Türk trader’lar için özel olarak tasarlanmış 2 haftalık sıfır komisyonlu trade kampanyasının başladığını duyurdu

1200x900

OKEx kripto para birimi borsası, Türkiye’den kripto para meraklılarını ödüllendirmek amacıyla, 4 Şubat 10:00 – 18 Şubat (TSI) arasında, Türk trader’lar için özel olarak tasarlanmış 2 haftalık sıfır komisyonlu trade kampanyasının başladığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlk kez Türkiye’deki trader’lar için düzenlenen sınırlı süreli etkinlik sırasında, kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden spot, marj veya türevler dahil olmak üzere herhangi bir trade türünü gerçekleştirebilecekler. Katılmak için, kullanıcıların promosyon sayfasındaki “Kaydol” butonunu tıklaması gerekiyor.

Etkinliğin bir parçası olarak OKEx, yatırımcıları para yatırma ve kripto para birimi alım satım faaliyetleri yürütme karşılığında 80 dolara kadar ödüllerle ödüllendirecek.

OKEx Düşük İşlem Ücretleriyle Ön Planda

OKEx, günlük Bitcoin ticaretinde 1,5 milyar doları aşan, piyasanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak kabul edilmektedir. Daha akıllı ticaret için bir dizi gelişmiş araç içeren müşteriler, en sevdikleri çiftler üzerinde sorunsuz bir şekilde işlem yapabilir. OKEx, çok sayıda kripto para birimini destekler, ancak en çok da piyasadaki en düşük işlem ücretlerini sağlamasıyla bilinir.

Türkiye’deki kullanıcılara odaklanan etkinlik sırasında OKEx’in ücret programı neredeyse sıfıra düşecek ve böylece dünyanın en uygun maliyetli kripto para birimi borsası olacak. Rakiplerinin aksine, OKEx’in 2,5 kat daha düşük işlem ücreti vardır, bu da kullanıcı tabanı için önemli bir avantajdır. Bu noktada OKEx, 200’den fazla ülkede mevcuttur ve dünya çapında 20 milyondan fazla trader tarafından kullanılmaktadır. 400’den fazla mevcut trade çifti, 7/24 destek, gelişmiş araçlar ve mükemmel sipariş eşleştirmesi ile OKEx genellikle en iyi dijital para borsalarından biri olarak kabul edilmektedir.

OKEx İşlem Ücreti Etkinliğine Katılım

Bu kampanya, OKEx’in ticaret hizmetlerini denemeye karar veren Türkiye’den yeni kullanıcılara hizmet vermek için tasarlanmıştır. Etkinlik sırasında, ücretler her zamanki gibi tahsil edilecek, ancak tüm masraflar, kampanya bittikten sonra yedi gün içinde geri ödenecektir.

Etkinliğin kurallarına göre, yalnızca yeni kullanıcılar katılabilir ve birden fazla hesabın kullanılması gibi her türlü dolandırıcılık girişimleri diskalifiye ile sonuçlanacaktır. OKEx‘e bir hesap açarak ve müşterinizi tanıyın (KYC) doğrulamasının ilk aşamasını tamamlayarak uygunluk sağlanmalıdır. Üstelik VIP ve API kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamazlar.

Türkiye işlem ücreti etkinliği ve OKEx hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi duyuruya veya OKEx Türk Telegram kanalına başvurun.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x