Yükleniyor...

OKEx’ten Müjdeli Haber Geldi: Çekimler 27 Kasım’da Başlıyor!

Geçtiğimiz aylarda Bitcoin ve kripto para borsası OKEx, yaşanan adli bir sorun nedeniyle çekim işlemlerini askıya almış, yatırımcıyı zor durumda bırakmıştı

OKEx

Geçtiğimiz aylarda Bitcoin ve kripto para borsası OKEx, yaşanan adli bir sorun nedeniyle çekim işlemlerini askıya almış, yatırımcıyı zor durumda bırakmıştı. Bugün ise kripto para borsasının CEO’su Jay CEO, 27 Kasım’da çekimlerin başlatılacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hatırlarsınız dünyaca ünlü kripto para borsası OKEx’in kurucusu, polisler tarafından götürülmüş, özel anahtarlar da kendisinde olduğu için çekim işlemleri mecburen askıya alınmıştı.

OKEx, resmi hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

“Şu anda, OKEx’in özel anahtar sahiplerinden biri, daha önce başvurulan bir soruşturmada yetkililere yardımcı olmayı tamamladı. Bu soruşturma boyunca OKEx’in herhangi bir yanlış veya yasadışı faaliyete karışmadığı doğrulandı ve özel anahtar sahibi artık normal iş işlevlerine geri döndü. Bu nedenle OKEx, 27 Kasım 2020’ye kadar sınırsız para çekme işlemlerini yeniden açacaktır.”

Sıkı Güvenlik Kontrolleri Gerçekleştirilecek

OKEx, para çekme işlemlerinin yeniden açılmasından önce ekibin, sıcak cüzdan sisteminin normal işlemlerine devam etmesi ve kullanıcıların fonlarının güvenliğini sağlaması için sıkı güvenlik kontrolleri gerçekleştireceğini duyurdu. OKEx, kuruluşundan bu yana %100 rezerv tutmakta ısrar ettiğinden, kullanıcı fonlarının %100’ü, para çekme işlemleri yeniden açıldıktan sonra herhangi bir kısıtlama olmaksızın geri çekilebilir.

Kullanıcılara Ödül Dağıtılacak

OKEx aynı zamanda kullanıcılarına derin özürlerini ve en içten minnettarlıklarını ifade etmek için önemli kullanıcı bağlılığı ödül kampanyaları başlatacaklarını duyurdu. Kripto par borsası bu ödül kampanyalarının detaylarını ise önümüzdeki birkaç gün içinde açıklayacak.

 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x