Yükleniyor...

OKX, 3 Milyon Dolar Ödül Havuzlu Futbol Festivali Düzenliyor

OKX, 2022 Dünya Kupası sebebiyle düzenlediği Futbol Festivali aracılığıyla kripto ekosistemindeki futbolseverlerle buluşuyor.

OKX3M

OKX, 2022 Dünya Kupası sebebiyle düzenlediği Futbol Festivali aracılığıyla kripto ekosistemindeki futbolseverlerle buluşuyor. NFT oyunu, işlem yarışması ve OKX Earn’e özel staking fırsatlarının olduğu etkinlik Web3’le futbolu birbirine bağlayacak. Katılımcılar toplamda 3 milyon dolar değerindeki ödül havuzundan faydalanma fırsatını yakalayacak.

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük ikinci kripto borsası olan OKX, Katar’da düzenlenecek olan FIFA Dünya Kupası vesilesiyle OKX Futbol Festivali’ni başlattı. OKX Futbol Festivali kapsamında NFT Oyunu Futbol Kupası, 2022 OKX Futbol Kupası İşlem Yarışması ve Earn Staking: Tokenlerle Golü Atın gibi etkinlikler düzenlenecek. Ayrıca katılımcılar taraftar token’larına özel staking fırsatlardan da faydalanabilecek. 

OKX Futbol Festivali, spot piyasasında toplam 1 milyon dolarlık ödüllerin sunulduğu NFT Futbol Kupası ile başlıyor. Taraftarlar 8 Kasım’dan itibaren favori milli takımlarına ait üç NFT’yi ücretsiz şekilde mint edebilecekler. NFT sahipleri, takımları grup aşamalarında ilerledikçe 20.000 USDT’lik spot ödüllerini paylaşacaklar. Ayrıca ödül havuzundaki tutar, elenen her takım için galip gelen takıma aktarılacak. OKX, mint edilen her NFT için ödül havuzuna 10 USDT ekleyecek. Kullanıcılar, herhangi bir ETH cüzdanı kullanarak etkinliğe katılabilecek.

OKX3M2

Öte yandan, 2022 OKX Futbol Kupası İşlem Yarışması kapsamında taraftarlara kripto al-sat işlemlerindeki becerilerini sergileme fırsatı da sunulacak. En az 10 trader’dan oluşan ekipler, bu yarışmada değeri 2 milyon dolara varan ödül havuzu için birbirleriyle rekabet edecek. 

Etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan OKX Pazarlama Müdürü Haider Rafique“OKX olarak, kullanıcılarımızın kriptoya karşı duydukları tutkuyu kazanca dönüştürmeleri ve zaferlerini kutlamalarına yardımcı olmak için daha önce görülmemiş yenilikçi yollar sunuyoruz. Bu yıl milli takımlarımızı desteklemek için takımlarımızın bayraklarını dalgalandırırken, kripto ile futbol toplulukları arasında köprü görevi görmeyi arzuluyoruz. Ayrıca aramıza yeni katılanlara, Web3 ve kripto dünyasının sunduğu çok çeşitli fırsatları göstermek istiyoruz. OKX, hâlihazırda piyasada lider konumda olan Web3 Cüzdanı ve NFT Pazarı platformlarına büyük yatırımlar yapıyor. Bu vesileyle de kullanıcılarımıza, bu muhteşem festivalin ileride sunacağımız yeni fırsatlar için yalnızca bir başlangıç olduğunu söyleyebilirim.” dedi.

11 Kasım’da başlayacak olan “Earn Staking: Tokenlerle Golü Atın” etkinliği kapsamında Manchester City ($CITY), Portekiz ($POR), Arjantin ($ARG), Flamengo ($MENGO) ve Chiliz ($CHZ) taraftar token’ları için çeşitli staking kampanyaları düzenlenecek. $CITY için %300’e varan ve $POR, $ARG ve $MENGO için %200’e varan yıllık getiri oranlarından faydalanılarak staking yapılabilecek. $CITY, Manchester City Futbol Kulübü’nün resmi taraftar token’ıdır. Ayrıca OKX, Manchester City Futbol Kulübü’nün resmi kripto para borsası ortağıdır. Borsa, kullanıcılarına beklenen büyük turnuva vesilesiyle özel gizemli kutuları kazanma şansını da sunacak. Gizemli kutu sahiplerine, hâlihazırda sunulan ödül token’larına ek olarak $CHZ, $ARG, $CITY ve $POR tokenlerini kazanma şansı sunulacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x