Yükleniyor...

OKX, İkinci Rezerv Kanıtı Raporunu Açıkladı

Kripto para borsası OKX, rezerv kanıtı (PoR) raporunun ikinci sonuçlarını getirdiği yeni özellikler ile birlikte açıkladı.

OKX Ikinci Rezerv Kaniti Raporunu Acikladi

Kripto para borsası OKX, rezerv kanıtı (PoR) raporunun ikinci sonuçlarını getirdiği yeni özellikler ile birlikte açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para borsaları, bu yıl yaşanan kripto çöküşlerinin ardından yeni bir döneme geçti. Bu dönemde borsalar, rezerv kanıtı sistemleriyle kullanıcılarına güven aşılamaya çalışıyor. Binance tarafından başlatılan bu yeni sistem, borsaların varlıklarını ve teminatlarını açık bir şekilde kullanıcılara sunuyor. Rezerv kanıtı sistemini denetleyen üçüncü taraflar çekilme kararı alsa da borsalar bu sistemden geri adım atmadı. Son olarak OKX, ikinci rezerv kanıtı raporunu duyurdu. Ayrıca OKX, rezerv kanıtı sistemine yeni özellikler getirdi.

OKX, Rezerv Kanıtı Sistemine Yeni Özellikler Ekledi

Popüler kripto para borsası OKX, rezerv kanıtı sistemine yeni bir özellik getirdi. İkincisini açıkladığı raporda, varlıklarının birebir teminatlı olduğu gözlemlendi.

Borsanın getirdiği özellikler, platformun müşteri para çekme işlemlerini gerçekleştirmek için yeterli varlığa sahip olduğunu doğrulama imkanı sunuyor.

Ayrıca açıklanan raporda, borsanın cüzdanlarında müşterilere ait 112.192 adet Bitcoin (BTC) bulunduğu yer aldı. Borsa tarafında ise buna karşılık olarak, 113.754 adet BTC yer alıyor. Popüler kripto borsası, BTC konusunda birebir teminatlı olduğunu belirtti.

Borsa, ilk rezerv kanıtında yüzde 102‘lik bir teminat oranı açıklamıştı. Bu yeni raporda, yüzde 101‘lik bir teminat gözlemlendi. Diğer taraftan borsada, yüzde 101 teminatlı Tether (USDT), yüzde 103 teminatlı Ethereum (ETH) bulunuyor. Son rapora göre, borsanın varlıklarının yüzde 90‘ını BTC, ETH ve USDT oluşturuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x