Yükleniyor...

OKX Türkiye, Meet-Up Serisini Başlattı

OKX Türkiye, kripto para yatırımcılarının bir araya gelerek sektör görüşlerini paylaştığı Meet-Up serisinin başlangıcını yaptı.

OKX Turkiye Meet Up Serisini Baslatti 1

OKX Türkiye, kripto para yatırımcılarının bir araya gelerek sektör görüşlerini paylaştığı Meet-Up serisinin başlangıcını yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

OKX Türkiye’nin başlangıcını yaptığı etkinlikte, sektör öncülerinin de katılımıyla Web3’ün geleceği, blockchain teknolojileri ve sektörün ihtiyaçları gibi konular hakkındaki görüşler paylaşıldı.

OKX Türkiye, Meet-Up Serisine Start Verdi

Kripto para borsası OKX, Türkiye’de kripto para ekosistemiyle etkileşimi artırmak için Meet-Up serisiyle yeni bir adım attı. OKX Türkiye sponsorluğunda gerçekleşen serinin ilk Meet-Up’ı 3 Eylül’de, Türkiye’nin ilk Web3 Hub’ı olan Coinoxs’ta düzenlendi.

Kripto sektöründen önemli temsilcilerin katılımıyla ilki gerçekleştirilen Meet-Up’ta web3’ün geleceği, blockchain teknolojileri ve sektörün ihtiyaçları konuşuldu. OKX Türkiye Pazarlama Direktörü Ahmet Onur Yeygün ve OKX Türkiye İş Geliştirme Müdürü Şerif Ali Enes Yolcu, Coinoxs Genel Müdürü Can Azizoğlu ve Crypto Female Kurucusu Sima Baktaş katılımcılar arasında yer aldı.

Meet-Up’ta konuşma gerçekleştiren OKX Türkiye Pazarlama Direktörü Ahmet Onur Yeygün, şunları söyledi:

“İçinde bulunduğumuz kripto para sektörü 10 senelik geçmişine rağmen hala çok bilinmeyen bir alan. Bu durum ise bize yapılacak iş birliklerinin ciddi anlamda fayda sağlayabileceğini gösteriyor. Bugün de bu iş birliklerinden birindeyiz. OKX olarak, ilerleyen dönemde daha çok Meet-Up düzenlemeye çalışacağız. Gerçekleştireceğimiz bu Meet-Up’larda birbirimizle daha çok etkileşime geçmeye çalışacak ve son kullanıcıyı anlamak için çaba göstereceğiz. Meet-Up Serilerimizin ilki dolayısıyla Coinoxs ile olan iş birliğimizin güzel başlangıçlara vesile olmasını diliyorum. Bu iş birliği sonucunda her iki tarafa için de güzel geri dönüşler almayı umut ediyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x