Yükleniyor...

OKX’te Alibaba Cloud Kaynaklı Erişim Sorunu

Kripto para borsası OKX'te son beş saat içinde hiçbir para çekme işlemi gerçekleştirilmedi.

OKXte Alibaba Cloud Kaynakli Erisim Sorunu

Kripto para borsası OKX’te son beş saat içinde hiçbir para çekme işlemi gerçekleştirilmedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

OKX on-chain verilerine göre, son saatlerde herhangi bir para çekme işlemi gerçekleştirilmedi. Son işlem, OKX’in yaklaşık beş saat önce bilinmeyen bir adrese yaklaşık 1 milyon SOS token’ı gönderdiğini gösteriyor.

OKX’te Üçüncü Taraf Nedeniyle Para Çekme İşlemi Yapılamadı

OKX son beş saat içinde hiçbir para çekme işlemi gerçekleştirmedi. Ancak bunun borsadan kaynaklı bir sorun olmadığını belirtelim.

Borsa ödeme gücü veya likidite ile ilgili herhangi bir sorun yaşamıyor ve sorunun arkasındaki neden, ticaret platformuna tam erişim sağlamayan üçüncü taraf bir hizmet.

Bazı kullanıcılar panik içinde varlıklarına erişmeye çalışırken, ağda yeni para çekme işlemlerinin yapılmamasının ardındaki gerçek neden Alibaba Cloud’un hizmetinin son saatlerde kullanılamıyor olması.

Alibaba’nın web sitesinde yapılan resmi bir duyuruya göre, Hong Kong’daki C Bölgesindeki ekipman merkezi bir sunucuyla bağlantısını kaybetti ve bulut mühendisleri sorunu çözmek için aktif olarak çalışıyor ve kullanıcılarından özür diledi. OKX ise Twitter hesabı üzerinden kullanıcılarının fonlarının güvende olduğunu ve düzeltme çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x