Anasayfa Bitcoin (BTC) Olasılık Analizine Göre Bitcoin'in Kısa ve Uzun Vadede Göreceği Seviyeler

Olasılık Analizine Göre Bitcoin’in Kısa ve Uzun Vadede Göreceği Seviyeler

Skew.com’un sağladığı verilerle Bitcoin’in hangi ayda hangi fiyat seviyelerinde işlem göreceği ya da hangi ayı hangi seviyede kapatacağı üzerine olasılık analizi yapılıyor. Sağlanan son veriler Bitcoin yatırımcılarını 2020’de neler beklediğini ortaya koyuyor.

Verilere göre, Bitcoin’in Haziran ayının sonuna kadar 10.000 doların üzerine olma ihtimali yüzde 28. Aynı fiyat seviyesi için Mart ayındaki olasılık yüzde 23,5 ve Ocak ayında ise yüzde 8. Kısa vaden için ise ihtimaller daha yüksek çıkıyor. Örneğin Bitcoin’in Ocak ayını 8.000 doların üzerinde kapatma olasılığı yüzde 49.

Bitcoin Olasılık Analizi

Skew.com’un verilerini değerlendiren Arcane Research, trader’ların Mayıs ayında gerçekleşecek olan üçüncü Bitcoin blok ödülü yarılanmasına fazla ilgi göstermediklerini belirtiyor.

En büyük kripto para birimi bu yazının kaleme alındığı sırada son 24 saatte yüzde 1,02 değişimle 8.173 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

1 Yorum

Yorum Yapın, Görüşlerinizi Paylaşın

Bizi Takip Edin

716BeğenenlerBeğen
95TakipçilerTakip Et
10,391TakipçilerTakip Et
29AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar