Yükleniyor...

OnChain Capital Kurucu Ortağı: Elon Musk, Şirket Rezervlerine Bitcoin (BTC) Ekleme Olasılığını Araştırıyor

Blokzinciri fon yönetimi şirketi OnChain Capital'in kurucu ortağı Ran Nuener, Tesla CEO'su Elon Musk'ın kurumsal hazinelerine Bitcoin (BTC) ekleme olasılığını araştırdığını söylüyor.

onchain capital kurucu ortagi elon musk rezervlerine bitcoin btc ekleme olasiligini arastiriyor

Blokzinciri fon yönetimi şirketi OnChain Capital’in kurucu ortağı Ran Nuener, Tesla CEO’su Elon Musk’ın kurumsal hazinelerine Bitcoin (BTC) ekleme olasılığını araştırdığını söylüyor.

CNBC’nin Crypto Traders yayınının eski sunucusu, bir tweet atarak WORLD.NOW etkinliğine katılan bazı yöneticilerin oraya milyarder Elon Musk tarafından gönderildiğini iddia etti:

“Elon Musk’ın Michael Saylor etkinliğinde, ikisi hazineden olmak üzere en az üç çalışanı olduğunu kanıtlayabilirim!”

MicroStrategy, 3 Şubat – 4 Şubat tarihleri ​​arasında WORLD.NOW etkinliğine ev sahipliği yaptı. Şirketin CEO’su Michael Saylor ve diğer Bitcoin boğaları, kurumsal yöneticilerini portföyleri için Bitcoin’i benimsemelerinin avantajlarını dinlemek üzere konferansa davet etti.

Zincir üstü analist ve trader Willy Woo, Saylor’ın Bitcoin hamleleri ile toplulukta fark yaratmasının ardından, Bitcoin arzının şimdiden azaldığını ve konferansı başarılı bulduğunu söyledi:

“Görünüşe göre Michael Saylor, Hope.com’u kurumsal topluluğa getiriyor.

Etkiler şimdiden görülüyor. Coin’ler bir kez daha borsalardan toplanıyor.”

onchain capital kurucu ortagi elon musk rezervlerine bitcoin btc ekleme olasiligini arastiriyor 1
Kaynak: Glassnode

Musk son zamanlarda, Bitcoin’in (BTC) değerini olumlu yönde etkiliyor gibi görünen bir dizi kripto para temalı tweet ile gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde, Musk’ın Twitter profiline #Bitcoin etiketi eklemesiyle birlikte, lider kripto para biriminin fiyatı yedi saat içinde 32.000 dolardan 38.000 dolara yükseldi.

Benzer şekilde, Musk’ın Dogecoin (DOGE) hakkında attığı tweet’ler ile altcoin’in fiyatını ve işlem hacimlerini artırdığı biliniyor. Musk’ın sadece “Doge” yazmasıyla, sadece 30 dakika içinde, dakikada gerçekleşen işlem hacmi 9’dan 775’e yükseldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x