Yükleniyor...

One River Asset CEO’su: Altını Bitcoin’e Tercih Etmek İçin Gerçek Bir Karamsar Olmak Gerekiyor

Varlık yönetim şirketi One River Asset Management CEO’su Eric Peters, “Bitcoin yerine altına yatırım yapmak için gerçek bir karamsar olmanız gerekiyor.” açıklamasında bulundu

Varlık yönetim şirketi One River Asset Management CEO’su Eric Peters, “Bitcoin yerine altına yatırım yapmak için gerçek bir karamsar olmanız gerekiyor.” açıklamasında bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

28 Ocak Perşembe günü Bloomberg’e verdiği röportajda Eric Peters, bütün devasa kurumların, Bitcoin’e yönelik çalışmalar yürüttüğünü iddia etti. ABD’nin büyük ve saygın kurumlarının Bitcoin’i gündemlerine aldığını belirten Peters ayrıca Bitcoin’le altını da karşılaştırdı.

Eric Peters, yeniliğe ve teknolojiye olan tutkusu nedeniyle Bitcoin‘in altına kıyasla çok daha iyi bir yatırım olduğunu belirtti. Sarı metalde herhangi bir yazılım yükseltmesi yapılamayacağını ifade eden Eric Peters bu nedenle altının Bitcoin karşısında dezavantajlı duruma düştüğünü kaydetti.

Öte yandan Peters, Bitcoin’in altından daha ilginç, kullanışlı ve değerli olmadığını düşünmek için gerçek bir karamsar olmak gerektiğini de sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x