Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri One River Asset CEO'su: Altını Bitcoin'e Tercih Etmek İçin Gerçek Bir Karamsar Olmak Gerekiyor

One River Asset CEO’su: Altını Bitcoin’e Tercih Etmek İçin Gerçek Bir Karamsar Olmak Gerekiyor

ABONE OL:google-news

Varlık yönetim şirketi One River Asset Management CEO’su Eric Peters, “Bitcoin yerine altına yatırım yapmak için gerçek bir karamsar olmanız gerekiyor.” açıklamasında bulundu.

28 Ocak Perşembe günü Bloomberg’e verdiği röportajda Eric Peters, bütün devasa kurumların, Bitcoin’e yönelik çalışmalar yürüttüğünü iddia etti. ABD’nin büyük ve saygın kurumlarının Bitcoin’i gündemlerine aldığını belirten Peters ayrıca Bitcoin’le altını da karşılaştırdı.

Eric Peters, yeniliğe ve teknolojiye olan tutkusu nedeniyle Bitcoin’in altına kıyasla çok daha iyi bir yatırım olduğunu belirtti. Sarı metalde herhangi bir yazılım yükseltmesi yapılamayacağını ifade eden Eric Peters bu nedenle altının Bitcoin karşısında dezavantajlı duruma düştüğünü kaydetti.

Öte yandan Peters, Bitcoin’in altından daha ilginç, kullanışlı ve değerli olmadığını düşünmek için gerçek bir karamsar olmak gerektiğini de sözlerine ekledi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar