Yükleniyor...

“Önemli ibrelerin hepsi pozitif ilerliyor!

İstanbul Blockchain Summit 2024'te Matriks Algo Solutions Genel Müdürü Kıvanç Özbilgiç, Coinkolik'e konuk oldu.

İstanbul Blockchain Summit 2024’te Matriks Algo Solutions Genel Müdürü Kıvanç Özbilgiç, Coinkolik’e konuk oldu.

Matriks Algo Solutions Genel Müdürü Kıvanç Özbilgiç, İstanbul Blockchain Summit 2024’te Coinkolik’e konuştu. İlk olarak etkinliğe olan talebin değerini dile getiren Özbilgiç, daha sonrasında ise piyasının gidişatı hakkında görüşlerini dile getirdi.

Bütün büyük ibrelerin olumlu yönde seyrettiğini belirten Matriks analisti, ETF’lerin onaylanmasının piyasaya olan yansımasını vurguladı. Daha sonrasında ise halving’e adım adım yaklaşılmasını ve faizlerde düşüşe gidilmesinin kripto piyasasını nasıl etkileyeceğini dile getirdi. Şu an için her şeyin pozitif ilerlediğini belirten Özbilgiç, Yapay Zeka endüstrisi hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.

Metaverse, NFT, Fan Token ve DeFi konu başlıklarının gelip geçici bir heves yarattığını söyleyen Kıvanç Özbilgiç, Yapay Zeka sektörünün insanlara daha çok fayda sağlayan ve uzun soluklu bir akım olabileceğinin altını çizdi.

Röportajı izlemek için tıklayınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner