Yükleniyor...

Online Perakende Devi Newegg, Dogecoin (DOGE) Kabul Etmeye Başladı

2014 yılında Bitcoin'i (BTC) kucaklayan Newegg, şimdi de Dogecoin'i (DOGE) de kabul etmeye başladı.

newegg dogecoin

2014 yılında Bitcoin’i (BTC) kucaklayan Newegg, şimdi de Dogecoin’i (DOGE) de kabul etmeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Elektronik odaklı çevrimiçi perakendeci Newegg, 20 Nisan tarihli basın bültenine göre BitPay’in yardımıyla Dogecoin’i (DOGE) resmi bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başladı.

Resmi açıklamadan önce, şirket Twitter’da esprili paylaşımlar yaptı ve Tesla CEO’su Elon Musk’a en sevdiği kripto para birimini eklerlerse onlardan alışveriş yapıp yapmayacağını sordu.

ABD merkezli e-perakendeci, duyurunun 20 Nisan’da yapılmasının Doge Günü’nü kutlamayı amaçladığını iddia ediyor. Newegg’in kıdemli marka başarı yöneticisi Andrew Cho, Dogecoin’in eklenmesinin kripto parayı çevreleyen “heyecanı ve ivmeyi” yansıttığını iddia ediyor:

“Kripto para birimi etrafındaki heyecan ve ivme yadsınamaz ve Dogecoin değerindeki son artış, müşterilerin bu popüler kripto para birimi ile alışveriş yapmalarını kolaylaştırma ihtiyacının altını çiziyor.”

Newegg.com, müşterilerinin 2014 yılında Bitcoin ile alışveriş yapmalarına izin vererek, dünyanın yeni varlık sınıfını benimseyen ilk büyük perakendecilerden biri haline gelmişti. Dogecoin, Los Angeles merkezli şirket tarafından kabul edilen ikinci kripto para birimidir.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ferdi yılmaz
ferdi yılmaz
1 yıl önce

dogocoin çok yükselecektir ıkıncı btc

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x