Yükleniyor...

OpenSea NFT Ticaret Hacmi 1 Yılın En Düşük Seviyesinde

DappRadar verilerine göre OpenSea'deki NFT ticaret hacmi son 1 yılın en düşük seviyesinde.

OpenSea NFT Ticaret Hacmi 1 Yilin En Dusuk Seviyesinde

DappRadar verilerine göre OpenSea’deki NFT ticaret hacmi son 1 yılın en düşük seviyesinde.

NFT piyasası, son 4 aydır yaşadığı düşüş eğilimini kıramıyor. Geçtiğimiz günlerde tüm NFT pazarlarındaki işlem hacminin 2021 yılından bu yana ilk kez 1 milyar doların altında kaldığını açıklayan DappRadar’dan yeni istatistikler geldi.

OpenSea NFT Ticaret Hacmi Yüzde 99 Düşüş Gösterdi

NFT pazarı OpenSea‘de alım satımların günlük miktarlarında önemli bir düşüş yaşandı.

NFT pazarındaki ticaret hacmi, 26 Ağustos itibariyle 10.05 milyon dolara kadar geriledi. OpenSea ticaret hacmi, kripto piyasasında bu yıl yaşanan düşüşün etkisiyle birlikte, Temmuz 2021’den bu yana en düşük seviyeye geldi.

nft

DappRadar’ın en son verileri, pazardaki hacmin 30 Ağustos itibariyle 13.49 milyon dolara yükseldiğini gösteriyor. En önde gelen NFT pazarı OpenSea’deki ticaret hacmi, Mayıs ayındaki zirvesinden bu yana yüzde 99 düştü.

Genel NFT pazarlarına bakıldığında 2022 yılının Temmuz ayında ölçülen işlem hacimlerinin piyasanın bir önceki aya göre yüzde 25 düşüşle daraldığı görülüyor. Kullanıcı sayısı ise önceki aya göre yüzde 8 azaldı. Tablo olumsuz görünse de 900 milyar dolarlık piyasa, geçen yılın aynı dönemine göre hala yüzde 40 yukarıda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner