Yükleniyor...

Opera, Elrond Desteğini Açıkladı

Norveç merkezli tarayıcı şirketi Opera, daha önce bünyesine eklediği 8 farklı Blockchain'den sonra, ölçeklendirilebilir ağ sağlayıcısı Elrond'u da desteklediğini duyurdu.

Elrond EGLD2

Norveç merkezli tarayıcı şirketi Opera, daha önce bünyesine eklediği 8 farklı Blockchain‘den sonra, ölçeklendirilebilir ağ sağlayıcısı Elrond‘u da desteklediğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tarayıcı şirketleri, Web3 gibi yeni nesil internet hizmetleri için çalışmalarını sürdürüyor. Dünya genelinde artan Web3 entegrasyonlarını, sistemlerini geleceğe ayak uydurmak için yapacaklar. Tarayıcılar, kullanıcıların merkeziyetsiz gelecek için kolaylıkla ulaşabilecekleri bir Blockchain tabanlı sistem hazırlığındalar.

Tarayici Sirketi Opera Elrond Destegini Acikladi

Opera, Elrond Desteğini Duyurdu

Şirketin tarayıcı operasyonlarıyla ilgilenen Ürün Müdürü Danny Yao, bu yıl başlatılacak entegre ile birlikte, Elrond uygulamaları ve ağın yerel tokeni EGLD için destek sağlayacaklarını paylaştı. Yao, tarayıcının 300 milyondan fazla kullanıcıya hizmet verdiğinin altını çizerek, insanların Blockchain kullanımını önemli ölçüde kolaylaştırdıklarını belirtti.

Entegrasyonun önemine değinen Elrond CEO’su Benjamin Mincu, şunları söyledi;

“Paylaştığımız bu vizyon ve Web3’ün tüm kullanıcılara ulaşmasını sağlayan çalışmalardaki ortak hedef, bu yeni işbirliğinin arkasındaki önemli güçtür.”

Kripto çalışmalarıyla gündeme gelen şirket, tarayıcı hizmetlerinde Web3’ün aktif kullanımının önemine değindi. Tarayıcı şirketi, Blockchain zincirine entegre edilen Opera Cüzdanı sayesinde kullanıcıların kolaylıkla işlem yapabileceğinin altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x