Optimism (OP) Kilit Açılımından Sonra Ayağa Kalktı • Coinkolik
Yükleniyor...

Optimism (OP) Kilit Açılımından Sonra Ayağa Kalktı

Geçtiğimiz günlerde kilit açılımı gerçekleştiren Optimism (OP) derin bir düşüş yaşamıştı, destek seviyesinden yukarı seken OP, yükselişini sürdürebilir mi?

analiz

Geçtiğimiz günlerde kilit açılımı gerçekleştiren Optimism (OP) derin bir düşüş yaşamıştı, destek seviyesinden yukarı seken OP, yükselişini sürdürebilir mi?

Birkaç gün önce ciddi oranda kilit açılımı yapan Optimism (OP), 1,36 dolara temas ederek aylar sonraki dip fiyatına gelmişti. Eski havasını kaybeden OP’de alıcıların fiyatı karşılayamaması, uzun süreli bür düşen trendi tetiklemişti. Bu trend, kilit açılımı sonrasında OP’nin yukarı atmasıyla son buldu. Kilit açılımından sonra güç toplayıp ayağa kalkan OP, direnç fiyatına geldi. Bu direnci kırıp eski zamanlarına doğru yola çıkabilir mi? Grafik üzerinde değerlendirdik.

Optimism (OP) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kilit açılımı etkisiyle son 4 ayın en düşük seviyesine gelen OP, buradan güçlü olmasada bir tepki aldı. Kısa zaman diliminde 1,493 dolar direncine ulaşan OP, bu noktayı hacimli kırıdğı koşuldu sırasıyla 1,768 – 2,042 – 2,468 ve 2,743 dolara doğru ivme kazanabilir. Ayrıca OP tarafındaki kilit açılımının tamamlanması, proje üzerinde satış baskılarını azaltmış görünüyor.

Ethereum’un düşüş eğilimli hareketleri veya OP ekosisteminden gelebilecek olumsuz haberler, coin’in fiyatını yeniden dip noktalara çekebilir. Bu senaryoda OP için takip edilebilecek destek seviyeleri 1,371 ve 1,194 dolardır. OP için dikkat edilmesi gerek bir diğer konu, kilit açılımını yeni tamamlamış olmasıdır. Bu durum kısa vade için volatil hareketler yol açabilir.

Ekran Resmi 2023 06 03 17.06.54


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x