Optimism (OP) Son 5 Ayın En Düşük Seviyesini Gördü! • Coinkolik
Yükleniyor...

Optimism (OP) Son 5 Ayın En Düşük Seviyesini Gördü!

Kilit açılımı gerçekleştiren Optimism'de (OP) satış yönlü işlemler ağırlık basmaya devam ediyor, OP tarafındaki düşüşler daha da derinleşebilir mi?

bitcoin btc fiyat analizi daha fazla duser mi 13 haziran 2022

Kilit açılımı gerçekleştiren Optimism’de (OP) satış yönlü işlemler ağırlık basmaya devam ediyor, OP tarafındaki düşüşler daha da derinleşebilir mi?

Kilit açılımı yapan OP, kripto paralara adeta damga vurdu. Kilit açılımı gerçekleştiren token’larda uzun zaman aradan sonra böyle bir düşüş görüldü. Piyasanın pozitif şekilde fiyatlamasına rağmen son 30 günde yüzde 40 değer kaybeden OP için satış dalgası henüz sonlanmadı. Bulunduğu fiyatta son olarak 2 Ocak’ta işlem gören OP, yatırımcısında korku yarattı. Peki ya kilit açılımı etkisiyle devam eden satışlar şiddetlenebilir mi? OP’yi grafikte neler bekliyor?

Optimism (OP) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kilit açılımı nedeniyle dip fiyatları test eden OP, haftalar sonra 1,376 dolara geldi. Bu seviyenin geçmiş zamanda iyi bir destek görevi görmesi, OP’nin burdan tepki alabileceğini gösteriyor. Fakat ortalığın henüz durulmamış olması, OP tarafındaki daha dip fiyatları hala geçerli kalıyor. OP için sıradaki takip edilebilecek destek seviyesi 1,914 dolardır.

Kilit açılımyla başlayan satış baskısının azalması, Bitcoin’in yukarı yönlü hareketi gibi unsurlar OP’ye güç katabilir. Güncel olarak tam da destek seviyesinde işlem göre OP, bu noktadan alıcı bulduğu takdirde sırasıya 1,768 – 2,042 – 2,468 ve 2,743 dolar dirençlerine doğru yola çıkabilir.

Ekran Resmi 2023 05 31 15.04.07

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x