Yükleniyor...

Orta Afrika Cumhuriyeti, Sango’da Sorunlar Yaşıyor

Orta Afrika Cumhuriyeti'nin yerel kripto parası Sango'da sorunlar yaşanıyor.

orta afrika cumhuriyeti yeni bitcoin planini duyurdu 6

Orta Afrika Cumhuriyeti’nin yerel kripto parası Sango‘da sorunlar yaşanıyor.

Kripto paraların gün geçtikçe hayatımıza girmesiyle birlikte birçok ülke kripto paralar konusunda çalışmalar yürütüyor. Orta Afrika Cumhuriyeti‘nin kripto parası Sango’da sorunlar yaşandığı bildirildi.

Sango’nun İşlemleri Geçici Olarak Durdurulmuş Olabilir

Orta Afrika Cumhuriyeti Sango’nun yerel kripto parası Sango’da sorunlar yaşandığı bildirildi. Projenin temsilcileri konuya dair Telegram üzerinden açıklamada bulundular.

Kripto para Sango’nun proje temsilcileri Telegram üzerinden kripto paranın mevduat işlemlerinde sorunlar olabileceğini yazdı.

Proje temsilcilerince yapılan açıklamada, teknik ekibin sorunları çözmek için çalışmalar yürüttüğü açıklandı. Kesintiler hakkında temsilcilerce yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Sango kripto para biriminin mevduatlarıyla alakalı sorunlar yaşandığının farkındayız. Teknik ekibimiz sorunu çözmek için çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü inanılmaz derece üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sango para yatırma işlemleri geçici olarak çevrimdışı olabilir, ancak ekip, e-postayla gönderilen istekler yoluyla yapılabilecek işlemleri manuel olarak yönetebileceğini söyledi.

Ülke tarafından kurulmuş komite Ocak 2023’te yaptığı bir toplantıda Sango’yu daha geniş ekonomiyle iç içe geçirmenin yollarının arandığını söylemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner