Yükleniyor...

Otisabi’nin Çizeri Yılmaz Aslantürk Varlıklarını Kurtardı

Çizgi karakter Otisabi'nin yaratıcısı Yılmaz Aslantürk, hack'lenen NFT hesabındaki varlıklarını Binance desteğiyle kurtardı.

Otisabinin Cizeri Yilmaz Aslanturk Varliklarini Kurtardi

Çizgi karakter Otisabi‘nin yaratıcısı Yılmaz Aslantürk, hack’lenen NFT hesabındaki varlıklarını Binance desteğiyle kurtardı.

Sevilen ve popüler olan çizgi karikatür karakteri Otisabi‘nin yaratıcısı Yılmaz Aslantürk, çalınan dijital varlıklarını kurtarmayı başardı. Ünlü isim, çizimlerini NFT ortamına taşıyarak dijital dünyaya selam vermişti. Ancak hacker’lar, bu hesaba saldırarak Aslantürk‘ün varlıklarını ele geçirdi. Aslantürk, aradan geçen uzun bir sürenin ardından Binance desteğiyle varlıklarını kurtardığını duyurdu.

Otisabi’nin Yaratıcısı Yılmaz Aslantürk, Binance’e Destekleri için Teşekkür Etti

Ünlü sanatçı ve Otisabi‘nin yaratıcısı Yılmaz Aslantürk. sosyal medya platformu Twitter üzerinden bir paylaşım yaptı. Aslantürk, geçen yıl NFT işlerine bulaştığını belirtti. Ünlü saatçı, yaptığı paylaşımda Binance‘e teşekkürlerini iletti. Kripto para borsası, Aslantürk‘ün varlıklarına ulaşması için gerekeni yaptı.

OpenSea‘deki hesabı hack’lenen ve NFT‘lerden kazandığı bütün parasını kaptıran Aslantürk, konuyla ilişkili hiçbir kripto kuruluşundan geri dönüş alamadı.

O dönem konuyla ilgili konuşan Aslantürk, gerçekleşen NFT satışlarından gelen gelirlerin hacker’ın eline geçmesinden endişeleniyordu.

Aslantürk‘ün tüm bu macerası sona erdi. Ünlü sanatçı, Binance güvenlik ekibinin çalınan varlıkları bulup iade ettiğini dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner