Yükleniyor...

Makro Yatırımcı Raoul Pal’a Göre ETH, BTC’den Daha İyi Performans Gösterebilir

Makro yatırımcı Raoul Pal, Ethereum'un (ETH) başka bir ralli olması halinde Bitcoin'i (BTC) geride bırakabileceğini öne sürdü.

ethereum daha iyi performans gösterebilir

Makro yatırımcı Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) başka bir ralli olması halinde Bitcoin’i (BTC) geride bırakabileceğini öne sürdü.

Yatırımcı Pal, attığı bir tweet’te Ethereum fiyatının bir noktada Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterebileceğini belirtti. Pal ayrıca takipçilerine iki büyük ekosistemin (ETH ve BTC) “dijital geleceği” temsil ettiklerini ifade ederek, en büyük iki kripto para birimi topluluğunun birbirlerine saldırmaması gerektiğini ifade etti.

Ethereum, Bitfinex’te Dalgalanıyor

Dünyanın önde gelen altcoin’i geçen hafta hareket halindeydi ve Mart ayından bu yana en yüksek seviyesi olan 250 dolara neredeyse %25’lik değer kazanarak ulaştı. Kripto para tüccarı Josh Olszewicz tarafından belirtildiği gibi, Bitfinex borsasındaki Ethereum’un uzun vadeli değeri, son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 435 milyon dolara ulaştı, bu da tüccarların mevcut fiyat rallisinin devamında giderek daha fazla yatırım yaptıkları anlamına geliyor. Bu durum Deribit üzerindeki Ethereum seçeneklerine, hacimleriyle birlikte yeni zirvelere ulaşma konusundaki açık ilgiyle çakıştı.

Birinci Çeyreğin Tekrarı mı Yaşanıyor?

Trader Scott Melker; BTC’nin 10 bin 522 doların üzerine çıkmayı başarırsa, ayı piyasasının öleceğini iddia ediyor. Böylece aylık grafikte daha yüksek bir baskı yaşanabilir. Ralli, Bitcoin’in 2020’nin başlarında, BTC’nin Ethereum’un gerisinde kalmasıyla sonuçlanan ve kaçınılmaz olarak kripto para biriminin hakimiyetini bozan fiyat hareketine benziyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner