Palantir Kurucusu, Daha Fazla Kripto Çöküşü Bekliyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Palantir Kurucusu, Daha Fazla Kripto Çöküşü Bekliyor

Yazılım şirketi Palantir'in kurucusu Joe Lonsdale, çoğu kripto projesinin ponzi şeması tarzı bir iflas ile çöküş yaşayacağını iddia etti.

Palantir Kurucusu Daha Fazla Kripto Cokusu Bekliyor

Yazılım şirketi Palantir‘in kurucusu Joe Lonsdale, çoğu kripto projesinin ponzi şeması tarzı bir iflas ile çöküş yaşayacağını iddia etti.

Kripto endüstrisinde iflas süreçlerinin yarattığı, endişelendiren piyasa hareketleri devam ediyor. Bitcoin toparlanma sürecine girmeye çalışırken, diğer kripto para projeleri de yeniden yapılanma çalışmalarını yürütüyor. Ayı piyasasının arkasına sığınan kripto projeleri, geliştirme ve girişim konusunda yoğun mesai harcıyor. Her ne kadar piyasa toparlanma sinyalleri verse de kötü aktörlerin yol açtığı tahribat güvensiz bir ortam yarattı. Yatırımcılar, teknolojiye olan inancını kaybetmese de kripto paraların iflas etmeyeceğine inanmıyor. Bu durumlara değinen Palantir kurucusu, yeni iflasların gelebileceğini belirtti.

Palantir Kurucusu, Kripto İflaslarının Devam Edeceğini İddia Etti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fox News‘te bir röportaj gerçekleştiren Palantir kurucusu Joe Lonsdale, kripto endüstrisindeki çoğu projenin ponzi olduğunu iddia etti. Ancak Lonsdale, olumsuz havaya rağmen kripto endüstrisinin gelecekte de varlığını sürdüreceğini söyledi.

Lonsdale, finans ve ekonomi açısından çoğu şeyin çöküş yaşayacağını düşündüğünü dile getirdi. Çeşitli kripto borç verenler, kripto paralar ve ekosistemin diğer parçalarının bir saadet zinciri olduğunu iddia etti. Lonsdale, düzenleme yapılmamış varlıkların her zaman tehlike yaratabileceğinin altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x