Yükleniyor...

Pantera Capital CEO’su: Kategori Katili Bitcoin (BTC) 350.000 Dolar Olacak

Blockchain ve kripto hedge fonu Pantera Capital CEO'su, Bitcoin'in düzinelerce endüstriyi tahrip etme ve yeni tarihi seviyelere yükselme kabiliyetine sahip olduğunu söyledi.

btc 350k bitcoin

Blockchain ve kripto hedge fonu Pantera Capital CEO’su, Bitcoin’in düzinelerce endüstriyi tahrip etme ve yeni tarihi seviyelere yükselme kabiliyetine sahip olduğunu söyledi.

Bitcoin (BTC) Seri Katildir

Real Vision Finance ile yaptığı röportajda Dan Morehead, neden lider kripto para konusunda hala iyimser olduğunu şöyle açıklıyor:

Çığır açan teknolojiniz olduğunda, buna kategori katili denir. Bitcoin seri katildir. 40 ya da 50 farklı endüstri, servet depolaması, paranın sınır ötesi hareketi, mülkiyet hakları, saklama hakları, bir bireyden geçecek. Ve bunların hepsi dünyadaki en büyük kullanım durumlarına sahip.

Örneğin, yeni bir tıbbi cihaz icat eden birini düşünürseniz ve bu hastalığa sahip olan dünyada sadece 100.000 kişi varsa, bu tıbbi cihazın değerinin üzerinde oldukça etkilidir. Bu en önemli şeyler için de geçerlidir – üç yüz milyar elektronik ödeme, para transferi, birikim. Altın 7 trilyon dolar değerinde. Ve para birimi 100 trilyon dolarlık bir piyasa değeridir. Ve bütün kripto para birimlerinin toplamı bir trilyon doların çeyreği. Bu da anlatmak istediğim kaldıraç durumu.

Bitcoin (BTC) Yüksek Risklidir

Geçici kripto pazarlarındaki yüksek risk nedeniyle Morehead, yatırımcıların portföylerinin sadece çok küçük bir kısmını BTC’ye tahsis etmesi gerektiğine inandığını belirtti. Ancak Bitcoin tarihinin onu görmezden gelmenin genellikle rasyonel olmadığını gösterdiğini söylüyor.

CEO, uzun vadede, BTC’nin bugünkü fiyatına dayanarak fiyatını yaklaşık 350.000 dolara çıkaracak olan 10-50x’lik bir dalgalanmaya daha hazır olduğunu söyledi.

Bitcoin fiyatının 200 dolar yükseleceği konusunda %100 emin olduğumu sanmıyorum. Ve burada bile, yukarı doğru çıkacağının %100 kesin olduğuna inanmıyorum.

Ancak risk ayarlaması temelinde harika bir işlem. Çünkü bunun 200 dolar için kötü bir ticaret olduğunu söyleyebilirsiniz ya da 10.000 dolara gideceğine inanabilirsiniz. Spekülatif. Kesinlikle aşağı inebilir. Altı ayda %80 düştüğü dönemler vardı. Ancak 10, 50 kat artabilir, başka hiçbir varlıkta görmediğiniz rakamlar. Ve bu bence asimetridir ve onu harika bir ticaret aracı yapıyor


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x