Yükleniyor...

Paradigm, Yeni Borsa Ortakları Arıyor

Kripto platformu Paradigm, kripto kışının etkilerini yeni ortaklarla azaltmayı istiyor.

Paradigm Yeni Borsa Ortaklari Ariyor

Kripto platformu Paradigm, kripto kışının etkilerini yeni ortaklarla azaltmayı istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX krizinin ardından birçok kripto şirketi içinde bulundukları derin okyanustan kıyıya yanaşmaya çalışıyor. Bazı şirketler iflas masasına otururken bazı şirketler yeniden yapılandırma planlıyor. Kripto kışının etkileri şirketlerdeki mali dengeyi bozuyor, bu nedenle de projeler ya da çalışan sayısı azaltılıyor. Kısa bir süre önce kripto platformu Paradigm, zorlu süreçleri gerekçe göstererek personel maaşlarında yüzde 15‘lik bir düşüş gerçekleştirdi. Şimdi ise ayağa kalkmak amacıyla yeni ortaklıklar arıyor.

Paradigm, Kriz Sonrası Ortak Arayışına Geçti

Kripto platformu Paradigm, FTX‘in çöküşünün ardından işlem hacimlerinde büyük bir darbe aldı. Kaybettiklerini geri kazanmaya çalışmak için yeni borsa ortakları arıyor.

Alameda Research destekli girişim, bu yılın başlarında 100 milyon dolarlık potansiyel bir kaynak oluşturmayı hedefliyordu, ancak son haftalarda bu çabayı rafa kaldırdı. Bunun yanı sıra personel maaşında yüzde 15 kesinti yapacağını duyurdu.

Yeni ortaklar arama hamlesinin, ekosistem genelinde görülen işten çıkarma ihtiyacını azaltacağı ve Kasım ayı başlarında başlayan FTX fiyaskosundan önce kayda değer bir ivme yakalamış olan girişimin ivmesini daha az etkileyeceği belirtildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x