Yükleniyor...

PassportParking Park Hizmeti, Bitcoin ile Ödeme Kabul Ediyor

Kuzey Karolina eyaletinde kurulan PassportParking bulut tabanlı park hizmeti uygulaması, artık park ödemelerinde Bitcoin'i de ödeme tercihi olarak sunduğunu belirtti.

Kuzey Karolina eyaletinde kurulan PassportParking bulut tabanlı park hizmeti uygulaması, artık park ödemelerinde Bitcoin’i de ödeme tercihi olarak sunduğunu belirtti.

Müşterilerine ve otomobil park hizmeti veren şirketlere, bulut tabanlı hizmet sunarak, park ödemelerinin mobil platformdan sağlanmasına izin veren PassportParking, şu anda 35 eyalette 75 park servisine hizmet sunuyor. Park hizmetlerinde Bitcoin’i ödeme kolaylığı olarak kullanan ilk servis olan PassportParking, bu atılımı ile hizmetlerini daha kapsamlı bir şekilde sürdürmeye devam etmek istediğini belirtiyor.

Passport, “Bitcoin ile ödemeler, daha az kimlik bilgisi ile ödeme imkanı sağlayarak, müşterilerin güvenlik ile ilgili bilinçlerini de artırıyor. Bu girişim ayrıca, park operatörlerinin de işine yarıyor çünkü, mobil ödeme ile sağlanan gelirlerde Bitcoin hiçbir işlem ücreti talep etmediği için, ek ödemeler olmadan daha fazla gelir elde edilebiliyor.” açıklamasında bulunarak sistemin faydalarını anlatıyor.

Payward Inc. -Kraken exchange sitesini kuran şirket- ve BitPay ödeme proseslerinde etkinlik gösteriyor.

Şimdi dilerseniz, PassportParking sisteminin nasıl işlediğini aşağıdaki videodan izleyelim.

PassportParking Nasıl Çalışır?

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner