Yükleniyor...

Patlayacak Beş Altcoin, Ethereum ve XRP Ne Zaman Alınır ve Bitcoin İçin Sırada Ne Var?

Popüler kripto para trader’ı ve stratejist Michaël van de Poppe, güçlü yükseliş sinyalleri veren beş düşük değerli altcoin'i yakından takip ettiğini söylüyor.

Patlayacak Beş Altcoin Ethereum ve XRP Ne Zaman Alınır ve Bitcoin İçin Sırada Ne Var

Popüler kripto para trader’ı ve stratejist Michaël van de Poppe, güçlü yükseliş sinyalleri veren beş düşük değerli altcoin’i yakından takip ettiğini söylüyor.

Patlayacak Beş Altcoin

Crypto Michaël olarak da bilinen analist, CELR/BTC çiftinin önemli bir rallinin eşiğine geldiğini gösterdiğine inandığı için Celer Network’ü izlediğini belirtti. Van de Poppe, Celer Network’ün muhtemelen mevcut seviyesinden %140 artışla 200 satoshi’ye kadar yükseleceğini ön görüyor.

Kripto trader’ı, CELR/BTC çiftine benzer bir piyasa yapısına sahip olduğunu söylediği Harmony’ye (ONE/BTC) de bakıyor. Van de Poppe, 73 satoshi de gezen ONE/BTC’nin 180 satoshi’ye giden yolda parabolik bir hareket başlamasını beklediğini söylüyor. Bu da, 83 satoshi olan mevcut değerinden ONE’nin yaklaşık %110’luk bir artışa hazır olduğunu gösteriyor.

Crypto Michaël’in listesinde olan bir diğer kripto para ise TROY (TROY/BTC). Hâlâ konsolide olurken, bir kopuşun pariteyi şu anki 58 satoshi fiyatından %70’in üzerinde bir artış olan 100 satoshiye çıkarabileceğini söylüyor.

Ek olarak, trader Decentraland’da (MANA/BTC) bir patlama bekliyor. Kripto paranın bir yıllık birikimden çıktığını belirten analist, 680 satoshi seviyelerinde olan kripto paranın 2.000 satoshi’ye kadar yükselebileceğine inanıyor.

Trader listesindeki son para Algorand’dır (ALGO / BTC). Van de Poppe, ALGO’nun 3.000 satoshi’de kalmayı başarması durumunda 5.500 satoshi’ye yükseleceğini düşünüyor.

Ethereum ve XRP Ne Zaman Alınır?

Bu arada Michaël van de Poppe, son birkaç haftadır artış yaşayan Ethereum’u (ETH) yakından takip ediyor. Long pozisyonlar yerleştirmeden önce ikinci en büyük kripto para biriminin önemli ölçüde 320 dolara ve ardından 280 dolara düşmesini beklediğini belirtiyor.

XRP için de aynı. Analist, en büyük üçüncü kripto paranın artık 0,32 doların üzerindeki güçlü bir artıştan sonra geri çekilme için olgunlaştığını söylüyor. Van de Poppe, uzun sürecek olası seviyeler olarak 0,28 dolar ve 0,24 doları izliyor.

Bitcoin (BTC) İçin Sırada Ne Var?

Bitcoin’e gelince, Crypto Michaël, BTC’nin şu anda 11.600 ila 12.000 dolar arasındaki direnç seviyesinde işlem gördüğünü belirtiyor. Kral kripto parasının 12.000 dolarlık direnci desteğe dönüştürüp dönüştürmediğini görmek için beklemeyi öneriyor. Aksi takdirde, BTC’nin 9.800 dolar civarında güçlü desteğe düşmesini bekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x