Yükleniyor...

Patlayacak Denilen Altcoin Stellar’da (XLM) Neler Yaşanacak?

Efsanevi analist Peter Brandt’in dün belirttiğimiz gibi “patlayacak” dediği altcoin Stellar Lumens (XLM), hafif bir yükseliş ivmesi yakaladı.

xlm stellar fiyatı

Efsanevi analist Peter Brandt’in dün belirttiğimiz gibi “patlayacak” dediği altcoin Stellar Lumens (XLM), hafif bir yükseliş ivmesi yakaladı. Peki kripto para biriminde önümüzdeki hareketler ne yönde olacak?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler analist Aayush Jindal, XLM’nin güçlü bir yükseliş ivmesi yakaladığını ve 0,0980 dolarlık direnci kırdığını ifade ediyor. Jindal’a göre XLM fiyatı yükseliş işaretleri gösteriyor ve 0.1200 dolara kadar yükselmesini sürdürebilir.

Jindal’a göre 0,0880 dolarlık destek bölgesinden ABD dolarına karşı keskin bir artış yaşandı. Fiyat, ana 0.0980 dolarlık direnç alanını kırdı ve aylık en yüksek olan 0.1053 dolar seviyesinden işlem gördü. XLM / USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 0.0950 dolar destekli önemli bir yükseliş trendi çizgisi bulunuyor. Trend çizgisi, son rallinin % 50 Fib geri çekilme seviyesine yakın ve 0.0887 dolardan 0.1053 dolara yükselmiştir.

Stellar-XLM

Jindal’a göre parite 0.0950 doların üzerinde olduğu sürece 0.1200 dolara yükselmeye devam edecek.

Düzeltme Yaşanabilir

Bir diğer analist Rajarshi Mitra, XLM’nin yükselen trend çizgisi ile 20 günlük Bollinger Band’ın üst eğrisi arasında trend oluşturduğunu dile getiriyor. Ona göre RSI aşırı alım bölgesinde 79,25 civarında seyrediyor. Bu, XLM / USD’nin aşırı fiyatlandırılmış olduğunu ve yakında düşüş düzeltmesi ile karşı karşıya kalacağını gösteriyor. Öte yandan XLM’de MACD sürekli yükseliş momentumu gösteriyor.

XLM / USD, düşüş yaşarsa 0.0948 dolar, 0.0854 dolar, 0.0808 dolar ve 0.0764 dolar seviyelerinde destek seviyeleriyle karşılaşabilir.

XLM
Kaynak: FXStreet

XLM günlük bazda %13.70 ile hala yeşil bölgede bulunuyor. Stellar’ın XLM’si, mevcut piyasa değeri 2,112 milyar dolar ve günlük ortalama işlem hacmi 570 milyon dolar olan 14. en büyük kripto para birimi. Token, Stellar blockchain’in Samsung Blockchain Keystore ile entegre olduğu haberiyle beraber bir anda artış yaşadı. Entegrasyon, kullanıcıların özel anahtarlarını Samsung Galaxy akıllı telefonlarda güvenli bir şekilde saklamasına izin verdiği için Stellar’ın benimsenmesini hızlandırabilir.

Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0,103399 dolardan işlem görüyordu.