Yükleniyor...

Paul Walker’in Otomobili NFT Olarak Satışa Çıkıyor

Hızlı ve Öfkeli serisinin en sevilen oyuncularından Paul Walker'in otomobili hem gerçekte hem NFT olarak satışa çıkıyor.

Paul Walkerin Otomobili NFT Olarak Satisa Cikiyor

Hızlı ve Öfkeli serisinin en sevilen oyuncularından Paul Walker‘in otomobili hem gerçekte hem NFT olarak satışa çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Beyaz perdenin başarılı film serilerinden olan Hızlı ve Öfkeli, 20 yılı aşkın bir süredir hayatımızda. Aksiyon ve otomobil sevenlerin başrolleri ile arasında bağ bile kurduğu serinin öne çıkan otomobillerinden biri NFT’ye dönüşüyor. Başrollerden Paul Walker ile özdeşleşen Nissan Skyline GT-R R34 dijital ortamda vücut buldu.

Paul Walker’in Nissan Skyline GT-R R34’ü NFT’ye Dönüştürüldü

Paul Walkerin Otomobili NFT Olarak Satisa Cikiyor1

GT-A International, Hızlı ve Öfkeli serisinin 4.sünde Paul Walker’ın pilotluğunda sahnelerde yer alan R34’ün gerçekte ve dijital ortamda satışa çıkarılacağını duyurdu. Satıştan önce otomobil, benzersiz bir lazer ve fotogrametri tarama teknolojisi kullanılarak dijitalleştirildi ve üç boyutlu orijinal bir görünüm ortaya çıkarıldı.

Paul Walker‘ın favori otomobili olarak anılan bu özel R34, bir koleksiyoncuya, birkaç hayran ürünü de dahil olmak üzere NFT haliyle birlikte satışa sunulacak. Ayrıca, ortak bir etkinlikte piyasaya sürülecek olan geniş kapsamlı, koleksiyonluk, garantili orijinal ve dijital hayran ürünleri serisiyle birleştirilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x