Yükleniyor...

Paxful, İşlemlerini Askıya Alıyor

Peer to peer (eşler arası) Bitcoin alım satım platformu Paxful, işlemlerin askıya alacağını açıkladı.

paxos standart usdp coin symbol trade with cryptocurrency digital virtual money banking with mobile phone concept business workspace table with laptop top view photo

Peer to peer (eşler arası) Bitcoin alım satım platformu Paxful, işlemlerin askıya alacağını açıkladı.

Kurucu ortak ve CEO Ray Youssef’ten gelen bir mesaj, önemli personel ayrılmalarına ve düzenleyici zorluklara değindi. Mesaj sonunda da platformun bir dönemlik işlemleri askıya alacağı yazıldı.

Paxful CEO’su, Platformdaki İşlemlerin Askıya Alacağını Açıkladı

Paxful CEO’su Ray Youssef‘in web sitesinde yayınlanan bir mesajına göre, Bitcoin (BTC) ticareti için eşler arası (P2P) bir platform olan Paxful, alım satım yerini askıya alıyor. Bununla birlikte şirketin ilerleyen dönemde operasyonların devam edip etmeyeceğinden emin değil.

bitcoin 7 şubat

CEO Youssef açıklamasında şunları söyledi:

“Bu muhtemelen birçokları için büyük bir şok olacak. Şu anda hikayenin tamamını paylaşamasam da maalesef bazı önemli personel ayrılmalarımız olduğunu söyleyebilirim.”

Youssef açıklamasına ek olarak özellikle P2P pazarında ve ABD’de düzenleyici zorluklara değindi. Youssef, müşterilerin fonlarını geri alabilmeleri için Paxful Wallet’ın çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Youssef açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Platformun güvenliğini garanti edemedim”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner