Yükleniyor...

Paxful, İşletmelerin Bitcoin İle Ödeme Almasını Sağlamak İçin Bir Araç Piyasaya Sunacak

Altı milyondan fazla kullanıcıya sahip bir eşler arası (P2P) pazar yeri olan Paxful, firmadan yapılan açıklamaya göre Perşembe günü e-ticaret aracı Paxful Pay'in lansmanını duyurdu.

bitcoin

Altı milyondan fazla kullanıcıya sahip bir eşler arası (P2P) pazar yeri olan Paxful, firmadan yapılan açıklamaya göre Perşembe günü e-ticaret aracı Paxful Pay’in lansmanını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Paxful CEO’su ve kurucu ortağı Artur Schaback, The Block’a “Paxful Pay bugüne kadar ürünü test etmek ve özelliklerini geliştirmek için belirli bölgelerde yalnızca sınırlı sayıda (100’ün biraz üzerinde) satıcıyla çalıştı” dedi. Sckaback, şu ifadeleri kullandı:

“Paxful Pay’in resmi lansmanı ile birlikte, işe alım sürecini hızlandırıyoruz ve dünya çapında daha fazla satıcıyı getirmeyi umuyoruz.”

Araç, müşterilerin tüccarlara 400’den fazla ödeme yöntemiyle ödeme yapmalarını sağlar ve bunlar daha sonra Bitcoin’e dönüştürülür ve satıcıların dijital cüzdanına gönderilir. Bitcoin, Paxful Pay için kullanılan birincil kripto para birimi olsa da, P2P platformu gelecekte Tether ve diğer stablecoin’leri de eklemeyi ve gelecekte yerel para birimi dönüştürmelerine BTC eklemeyi planlıyor.

Schaback, “Paxful Pay için hedefimiz, hem tüccarlara hem de kullanıcılara daha iyi finansal özgürlük sağlamak ve e-ticareti ve kripto paraların küresel olarak benimsenmesini sağlamaktır” diyor. Paxful, Kasım 2020’de müşterilere banka kartları sunarak ve Nisan 2020’de kullanıcıların Bitcoin ile altın ticareti yapmalarına izin vererek perakende dünyasının diğer bölümlerinde de önemli hamleler yapmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x