Yükleniyor...

Paxos Kripto Paranın Geleceğine Dair Bir Anket Yaptı

Stablecoin üreticisi Paxos, kullanıcılarına kripto paranın geleceği hakkında bir anket düzenledi.

paxos 5

Stablecoin üreticisi Paxos, kullanıcılarına kripto paranın geleceği hakkında bir anket düzenledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para sektörü geçtiğimiz yıl aldığı darbelerin ardından yatırımcı güvenini bir nebze olsun yitirdi. Buna dair Paxos, yatırımcılarına kripto paraların geleceğinden umutlu olup olmadıklarını sordu.

Paxos Kullanıcılarının Yüzde 75’i Kripto Paraların Geleceğinden Umutlu

Paxos‘un düzenlediği ankette katılanların dörtte üçü, kripto alanının geleceğinden emin veya biraz emindi. Bu Paxos cephesinde olumlu yorumlandı. Ek olarak katılımcıların yaklaşık yüzde 27’si geçtiğimiz 12 ayda ilk kez kripto alım satımı yapmış kişilerden oluşuyor.

Yakın tarihli bir Paxos anketi, gelişen varlık sınıfı için çalkantılı bir yıla rağmen ABD’de kripto para birimine olan ilgiyi ortaya koydu.

paxos sec haber

Ankete katılan 5.000 ABD merkezli çalışma çağındaki yetişkinin yüzde 75’i “kriptonun geleceğine güveniyor veya biraz güveniyor.” Anket 5 ve 6 Ocak’ta gerçekleşti ve 50.000 dolardan fazla kazanan, bir banka hesabı olan ve son üç yılda kripto satın alan yetişkinleri içeriyordu.

Ankete göre, yanıt verenlerin yüzde 72’si geçen yıl kripto piyasalarındaki oynaklık konusunda “biraz endişeli veya hiç endişeli değil”. FTX’in çöküşüyle ​​birlikte 2022’nin zor bitmesine rağmen anket, Amerikalı tüketicilerin dijital varlıklarla ilgilenmeye devam ettiğini gösteriyor. 

FTX krizinin yanı sıra Paxos, geçtiğimiz günlerde SEC ile karşı karşıya geldi. SEC ile şirketin karşı karşıya gelmesine sebep olan konu ise stablecoin’di.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x