Yükleniyor...

Paycoin, TripleA ile Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Güney Kore merkezli kripto ödeme sağlayıcısı Paycoin (PCI), Singapur merkezli kripto platformu TripleA ile ortaklık kurdu.

Paycoin TripleA ile Ortaklik Kurdugunu Duyurdu

Güney Kore merkezli kripto ödeme sağlayıcısı Paycoin (PCI), Singapur merkezli kripto platformu TripleA ile ortaklık kurdu.

Günden güne gelişen ve benimsenen kripto endüstrisi, birçok yeni yatırımlarla olgunlaşma sürecini geçiriyor. Özellikle ülkelerin dahil olması, kripto geleceği açısından önemli yer tuttu. Blockchain ve kripto geliştirmelerinde yürütülen küresel çalışmalar dikkat çekti. Tüm dünyanın bu endüstrinin içine dahil olması ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmesi için çalışmalar yürütülüyor. Geleneksel bankacılığın da ayak uydurduğu blockchain, gelecekte daha fazla yer edinebilir. Bu süreçlerin ortasında Paycoin, küresel genişleme çalışmalarına hız verdi.

Paycoin, TripleA ile Kripto Ödeme Hizmetine Odaklandı

Kripto varlıklarla ödeme hizmeti sağlayan Paycoin (PCI), küresel bir kripto ödeme ekosistemi oluşturmak amacıyla TripleA ile birlikte çalışacak.

Paycoin TripleA ile Kripto Odeme Hizmetine Odaklandi

İş birliğinin ilk adımı, Paycoin kullanıcılarının PCI ile TripleA’nın tüccarlarına ödeme yapmasını sağlamak olacak. Kendi içindeki entegrasyonun ardından, oklar küresel büyümeye dönecek.

Paycoin ihraççısı Payprotocol AG, kara para aklama ve dolandırıcılık gibi sorunların önüne geçmek istiyor. Şirket, TripleA ile yapılan ortaklığı hükümet organları ve denetleyicilere bağlı yürütecek. Bu anlaşmayla birlikte Paycoin, Güney Kore‘de oluşturduğu kripto ödeme ağını küreselleştirmeyi amaçlıyor.

Singapur merkezli TripleA, lisanslı ve denetlenen bir şirket olmasıyla dikkat çekti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner