Yükleniyor...

PayPal, Kripto Hizmetini Lüksemburg’a Genişletiyor

Önde gelen ödeme şirketlerinden PayPal, kripto hizmetlerini Lüksemburg'ta kullanıma açıyor.

PayPal Kripto Hizmetini Luksemburga Genisletiyor

Önde gelen ödeme şirketlerinden PayPal, kripto hizmetlerini Lüksemburg’ta kullanıma açıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yıl kripto dünyasının karanlık yıllarından biri olarak öne çıkıyor. Birçok kişi kripto para birimlerinin geleceğinden şüpheleniyor. Yine de daha önce olduğu gibi bazı şeylerin olumlu gelişebileceğine yönelik inancı olanlar yüksek. Kripto sektöründen uzaklaşanlar kadar yakınlaşanlar da var. PayPal da Avrupa’ya doğru genişlettiği kripto hizmetiyle bunu gösteren bir adım atıyor.

PayPal, Kripto Hizmetleri Sunduğu Faaliyet Alanını Büyütüyor

Ödeme şirketi PayPal, yaptığı açıklamada kripto hizmetini önümüzdeki günlerde Lüksemburg’a genişleteceğini ve bunun Avrupa Birliği’ne ilk girişi olabileceğini söyledi.

Şu an için, uygulama aracılığıyla ticareti yapılabilen dört kripto para birimi mevcut. Müşterilerin PayPal hesaplarına giriş yapmaları gerekecek ve farklı web siteleri, uygulamalar veya başka herhangi bir kripto platformu aracılığıyla kripto para birimleri satabilir, tutabilir ve satın alabilirler. Kripto para birimlerinin satın alınması 1 eurodan başlayacak.

PayPal, kripto para hizmetini 2020 yılında ilk kez ABD’de başlattı. Bir yıl sonra, kripto para birimi işlemleri İngiltere’ye genişletildi. Lüksemburg da ödeme şirketinin Avrupa’ya açılmasında önemli bir rol oynaması nedeniyle öne çıkıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x