Yükleniyor...

PayPal’ın Kripto Para Çıkarması Devam Ediyor: Kripto Para Şirketleriyle Görüşüyor!

Dün kripto para alım ve satım hizmetini duyuran PayPal'ın şimdi kripto para şirketleriyle satın alım görüşmeleri yaptığı ortaya çıktı.

PayPal Kripto Para BitGo

Dün kripto para alım ve satım hizmetini duyuran PayPal’ın şimdi kripto para şirketleriyle satın alım görüşmeleri yaptığı ortaya çıktı. Bloomberg’in haberine göre, ödeme devi PayPal kripto para şirketleriyle satın alım için görüşmeler yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PayPal’ın uzun yıllardır kripto para sektöründe faaliyet gösteren BitGo ile görüşmeler yaptığı belirtilirken, görüşmelerin henüz sonuçlanmadığı ve PayPal’ın bu satın alımdan vazgeçerek başka şirketlerle ilgilenebileceği ifade ediliyor.

BitGo, görüşmelere ilişkin açıklama yapmaktan kaçınırken, PayPal tarafından The Block’a yapılan açıklamada “Söylentiler veya spekülasyonlar hakkında yorum yapamıyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Sektörün Dikkat Çeken Şirketlerinden

BitGo, yıllardır kripto para sektöründe faaliyet gösteriyor olması bakımından PayPal için değerli bir satın alım olabilir.

2011 yılında kurulan şirket, saklama hizmetlerinin yanı sıra, kripto para borç verme, alım satım gibi hizmetler sağlıyor. BitGo’nun yatırımcıları arasında PayPal’ın kurucu ortağının kurduğu Founders Fund, ünlü yatırımcı Michael Novogratz, ABD’li bankacılık devi Goldman Sachs ve kripto para alanındaki en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Digital Currency Group bulunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x