Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri PayPal'ın Kripto Para Çıkarması Devam Ediyor: Kripto Para Şirketleriyle Görüşüyor!

PayPal’ın Kripto Para Çıkarması Devam Ediyor: Kripto Para Şirketleriyle Görüşüyor!

ABONE OL:google-news

Dün kripto para alım ve satım hizmetini duyuran PayPal’ın şimdi kripto para şirketleriyle satın alım görüşmeleri yaptığı ortaya çıktı. Bloomberg’in haberine göre, ödeme devi PayPal kripto para şirketleriyle satın alım için görüşmeler yapıyor.

PayPal’ın uzun yıllardır kripto para sektöründe faaliyet gösteren BitGo ile görüşmeler yaptığı belirtilirken, görüşmelerin henüz sonuçlanmadığı ve PayPal’ın bu satın alımdan vazgeçerek başka şirketlerle ilgilenebileceği ifade ediliyor.

BitGo, görüşmelere ilişkin açıklama yapmaktan kaçınırken, PayPal tarafından The Block’a yapılan açıklamada “Söylentiler veya spekülasyonlar hakkında yorum yapamıyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Sektörün Dikkat Çeken Şirketlerinden

BitGo, yıllardır kripto para sektöründe faaliyet gösteriyor olması bakımından PayPal için değerli bir satın alım olabilir.

2011 yılında kurulan şirket, saklama hizmetlerinin yanı sıra, kripto para borç verme, alım satım gibi hizmetler sağlıyor. BitGo’nun yatırımcıları arasında PayPal’ın kurucu ortağının kurduğu Founders Fund, ünlü yatırımcı Michael Novogratz, ABD’li bankacılık devi Goldman Sachs ve kripto para alanındaki en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Digital Currency Group bulunuyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar