Yükleniyor...

Payza, Bitcoin ile Tam Entegrasyon Gerçekleştirdi

Ödeme ve para transferlerinde kullanıcılara PayPal dışında alternatif bir seçenek sunan Payza, Bitcoin ile tam entegrasyon gerçekleştirdiğini 23 Ekim 2014 tarihli blog yazısında duyurdu.

payza

Ödeme ve para transferlerinde kullanıcılara PayPal dışında alternatif bir seçenek sunan Payza, Bitcoin ile tam entegrasyon gerçekleştirdiğini 23 Ekim 2014 tarihli blog yazısında duyurdu. Merkezi Londra’da bulunan şirket, bu hamlesiyle Bitcoin adaptasyonunda büyük rol oynayacak gibi gözüküyor. Payza geçtiğimiz Ağustos ayında Bitcoin alım seçeneğini de eklediğini blog sayfasında duyurmuştu.

 

Para yatırma seçenekleri arasına Bitcoin’i de ekleyen Payza, Bitcoin ile yapılan para yatırma işlemlerinde işlem ücreti almıyor. Bu proses ile aynı zamanda Bitcoinlerinizi de kolayca satabiliyorsunuz.

Payza’nın kullanıcılarına sunduğu Bitcoin ile para yatırma özelliği ise, blog sayfasında paylaşılan resimler ile açıklanmış.

Hesap sayfanızda “Add Funds” sekmesine gelin ve “Bitcoin” seçeneğini işaretleyin.

Payza-Bitcoin-Deposit

Yatırmak istediğiniz Bitcoin miktarını girin. Şunu da belirtmeliyiz ki işlem yapacağınız exchange oranı size gösteriliyor olacak.

Payza-Bitcoin-Deposit-21

İşlemi onayladığınız takdirde, hesabınıza Bitcoin ile para yatırma işleminizi gerçekleştirmek üzere size verilen “Transaction PIN” i giriyorsunuz. Daha sonra size sunulan tek kullanımlık Bitcoin adresi ve QR kodunu kullanarak Bitcoinlerinizi gönderiyorsunuz. Şunu not etmeliyiz ki, bu Bitcoin adresi tek kullanımlıktır. Bu yüzden birden fazla işlem bu Bitcoin adresleri üzerinden gerçekleştirilmemelidir.

Bitcoin adaptasyonu için müthiş bir adım atan Payza, 190 ülkede 100.000 satıcıya hizmet vermekte. Bitcoin ile hızlı ve güvenli şekilde para yatırma işleminizi gerçekleştirdiğiniz gibi, satın alma işlemlerinizde de Bitcoinlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x