PEPE, balinaları korkutmuyor: Yüklü alım yaptı! • Coinkolik
Yükleniyor...

PEPE, balinaları korkutmuyor: Yüklü alım yaptı!

Popüler memecoin PEPE'de yaşanan keskin düşüşe rağmen, bir balina yaklaşık 500 bin dolarlık alım yaptı.

PEPE balina kripto

Popüler memecoin PEPE’de yaşanan keskin düşüşe rağmen, bir balina yaklaşık 500 bin dolarlık alım yaptı.

PEPE tarafında yaşanan multisig sorunu, popüler memecoin’de adeta kıyamet yaşattı. PEPE, kısa sürede yaşadığı yüzde 25’e yakın düşüşle kripto yatırımcılarını tedirgin etmişti. PEPE’nin yaşadığı sorunlar, projenin artık sıfırlanacağına yönelik görüşleri de ortaya çıkardı. İçerden yapılan transferler ve multisig olayı, PEPE’nin delistlere kadar kötü sonuçlarla karşılaşacağını ön plana itti. Ancak tüm bu kaos ortamına rağmen balinalar geri vites atmıyor. Bir balina, saatler önce 640 milyar PEPE satın almak için 320 adet ETH (529 bin dolar) kullandı.

PEPE kargaşasına rağmen alımlar geldi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Birkaç olumsuz haber akışıyla birlikte düşüş yaşayan PEPE, balinaların gözünü korkutamadı. Veri inceleme platformu Lookonchain’in yaptığı analize göre, bir balina PEPE için kesenin ağzını açtı.

PEPE

X paylaşımında detayları açıklayan Lookonchain, bir balinanın saatler önce 529 bin dolarlık PEPE satın aldığını belirtti. Bahse konu olan bu balina, daha önce de PEPE alımları gerçekleştirmişti. Balina, 5 Haziran’da 500 milyar PEPE satın almak için 507 bin dolar harcamıştı. Diğer bir alımda ise 6 Mayıs tarihinde 481 bin dolar harcadı. Balinanın bu satın alımıyla birlikte, toplam alım miktarı 1.5 milyon dolara yakın bir seviyeye geldi. Balinanın ortalama maliyeti ise 0,000001163 dolar.

Geçtiğimiz aylarda furya haline gelen PEPE, memecoin boğasının fitilini ateşlemişti. Uniswap üzerinde oluşturulan PEPE, kısa sürede Binance’te listelenerek milyonlarca yatırımcının ilgisini üzerine çekti. PEPE’nin arkasında yer alan anonim ekip, bugünlerde tartışmalara konu oluyor. Multisig olayı ve ekibin projeyi terk etmiş olma ihtimali, PEPE’nin fiyatını da dip bölgeye çekiyor.

Her ne kadar fiyat istikrarsız bir bölgede olsa da balinaların yaklaşımları dikkat çekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x