Yükleniyor...

Pepe (PEPE), Dogecoin’in (DOGE) Tahtına Geçebilir mi?

Pepe'nin (PEPE) sahneye çıkması, memecoin'lerin yıldızı Dogecoin'i (DOGE) nasıl etkiledi?

pepe vs doge

Pepe’nin (PEPE) sahneye çıkması, memecoin’lerin yıldızı Dogecoin’i (DOGE) nasıl etkiledi?

Son zamanlarda kripto piyasasını damga vuran PEPE, fiyattaki artışını devam ettiriyor. Güncel olarak memecoin’lerin tahtınına oturan PEPE, geçtiğimiz saatlerde 582 milyon dolar piyasa değerine ulaşarak, piyasanın en büyük 100 kripto parası arasına girdi. Sadece kripto endüstrisinde değil, sosyal medyada da bir trend başlatan PEPE’den beklentiler çok büyük. Popülarite ve işlem hacmine bakıldığında diğer memecoin’lerin önüne geçen PEPE, Dogecoin’i (DOGE) tahtından edebilir mi?

Dogecoin is Emerging as the Darknet King and No One is Worried

Pepe (PEPE) vs Dogecoin (DOGE)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“DOGE, memecoin’lerdeki hakimiyetini kaybedebilir mi?” sorusu için memecoin sezonlarını incelemek kritik verilerden birisi olacaktır. Kripto paraların neredeyse her sürecinde bir memecoin parlamıştır. Bu memecoin’ler dönem dönem DOGE’nin önüne geçse de büyük tabloya bakıldığında aslında DOGE’nin sürekliliği ve gündemde neredeyse her zaman bulunması dikkat çekiyor. Tesla ve Twitter’ın sahibi Elon Musk’ın da DOGE’ye zaman zaman destek vermesi, memecoin’ler adına en önemli unsurlardan biri.

Şu anki süreçte memecoin’lerin parlayan yıldızı PEPE olarak görülüyor. Fakat bu sezonlar gelip geçici olacağı için, DOGE’nin kalıcılığını sürdürmesi muhtemel görünüyor. Geçtiğimiz haftalarda Twitter’ın anasayfasına DOGE logosunu eklemesi, bu konunun en iyi örneklerinden biri olmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x