Yükleniyor...

Pepe (PEPE), Tahtı Bırakmıyor

Volatil hareketleriyle gündemde kalan Pepe (PEPE), bu sefer günün en çok değer kaybeden coin'i oldu.

PEPE coin

Volatil hareketleriyle gündemde kalan Pepe (PEPE), bu sefer günün en çok değer kaybeden coin’i oldu.

Geçtiğimiz günlerde Pepe (PEPE) ile ilgili sosyal medya gönderisi yayınlayan Elon Musk, PEPE’yi adeta uçurmuştu. PEPE’yi bir günde iki kat fiyatına ulaştıran Musk, PEPE’deki ilgiyi yeniden ateşledi. Borsalarda listelenmesinden sonra düşüşe geçen memecoin, Musk’ın paylaşımından destek bularak devasa işlem hacmi yaratmıştı. Birkaç gün önce günün en çok yükselen coin’i olan PEPE, şimdiyse günün en çok değer kaybedeni konumunda. İki yönlü de tahtı ele geçiren PEPE, adından söz ettirmeye devam edecek gibi duruyor.

Ekran Resmi 2023 05 15 12.02.18

Zirvede Yine O Var: Pepe (PEPE)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinMarketCap‘ten alınan verilere göre günün en çok düşen coin’i PEPE oldu. Son 24 saat içersinde yüzde 9,71 oranında değer kaybeden memecoin, bir şekilde üst sıralarda yer bulmayı başarıyor. Elon Musk’ın PEPE’yi işaret eden paylaşımından sonra birkaç gün boyunca kazananlar listesinin başını çeken PEPE, şu an için tam tersi konumda seyrediyor. İki yönlü de tahtı kapmayı başaran PEPE, hala ilgilerin odağında yer alıyor.

Popülaritesi nispeten de olsa azalan PEPE, bundan sonraki süreç için akıllarda soru işareti yarattı. Musk’ın bu şekilde bir paylaşım yapması, PEPE fiyatını 2 katına ulaştırmıştı. Bu fiyatlamadan sonra yatırımcılar, acaba PEPE hakkında yeni bir paylaşım gelir mi şeklinde tartışma yaratmaya başladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x