Yükleniyor...

PEPE Yatırımcıları Geri Adım Atıyor: Yüzde 30 Düşüş!

Günün en çok değer kaybeden coin'i olan Pepe'de (PEPE) satış hakimiyeti sürüyor, PEPE son 24 saat içersinde yüzde 30 değer kaybetti.

pepe

Günün en çok değer kaybeden coin’i olan Pepe’de (PEPE) satış hakimiyeti sürüyor, PEPE son 24 saat içersinde yüzde 30 değer kaybetti.

Memecoin sezonunu yeniden ateşleyen PEPE, değer kayıplarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Son saatlerde düşüş yönlü hareket eden PEPE, son 24 saat içersinde yüzde 30,82 oranında değer kaybetti. Satışlara rağmen popülaritesini koruyan PEPE, sosyal medyada hala en çok konuşulan coin’lerden biri. Günün negatif anlamda yıldızı olan PEPE’de tehlike sinyalleri henüz bitmiş değil.

Ekran Resmi 2023 05 08 11.56.53

PEPE’de Satış Hakimiyeti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Memecoin’lerin tahtına kısa süreli olsada geçen PEPE’de satıcılar gücünü gösteriyor. Binance’ta 0,00445 dolara kadar yükselen PEPE, son günlerde satış baskısıyla karşı karşıya. Geldiği destek seviyelerini bir süre sonra aşağı yönlü kıran popüler coin, son 24 içersinde yüzde 31’e yakın düşüş gösterdi. Günün en çok değer kaybeden coin’i olan PEPE’de alıcılar ipleri eline alamazsa düşüş derinleşebilir.

Gerek sosyal medyada, gerekte kripto platformlarında hala canlılığını koruyan PEPE, son düşüşüyle birlikte tüm dikkatleri üzerine topladı. Pek çok yatırımcının mağduriyet yaşadığı coin için hala beklentiler devam ediyor. Güncel olarak 0,00214 dolara gelen PEPE, yatırımcıların takip listesinde olmaya devam ediyor.

Ekran Resmi 2023 05 08 11.56.43

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x