Yükleniyor...

Peter Brandt, Bitcoin Hakkında Yorum Yaptı

Popüler analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC) için bir düşüş beklediğini ve yükselişin bu düşüşten sonra geleceğini aktardı.

Peter Brandt kripto

Popüler analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC) için bir düşüş beklediğini ve yükselişin bu düşüşten sonra geleceğini aktardı.

Kripto para piyasası bu ayın neredeyse tamamını belirsizlik ve fiyat kararsızlığı içerisinde geçirdi. Özellikle Bitcoin, 30 bin dolar ile 25 bin dolar arasında sıkışmış bir şekilde hareketliliğini sürdürüyor. Ancak bu hareketlilik, kripto para birimlerinin genellikle düşüş yaşamasını sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin‘in çalkantılı günlerine analist Peter Brandt‘tan yorum geldi. Brant, Bitcoin‘de bir düşüş daha beklediğini ve yükselişin bu düşüşten sonra gerçekleşebileceğini söyledi.

Peter Brandt, Bitcoin için Bir Düzeltme Bekliyor

Ünlü analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC) için yeni bir düzeltme beklediğini belirtti. Brandt, yükselişin düzeltme gelmeden gerçekleşmeyeceğine inanıyor.

Brandt, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, Bitcoin grafik analizini takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşımda, BTC‘nin MA çizgileri dikkat çekti.

Grafik üzerinde 25 bin dolar civarına çizgi çeken Brandt, yükseliş gelmeden önce bir düşüş gelebileceğini ve bunun düzeltme niyetiyle görülebileceğini aktardı. Brandt, yükselişin de uzun vadede gelebileceğinin sinyalini vermiş oldu.

Ayrıca Brandt, uzun vade oyuncularının cüzdanlarını koruyarak piyasadan uzaklaşmasını tavsiye etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x