Yükleniyor...

Peter Brandt, Bitcoin Hakkında Endişeli

Kripto para piyasasının ünlü yatırımcısı Peter Brandt, yaşanan son olayların da etkisiyle Bitcoin (BTC) fiyatının geleceğinden endişe duyuyor.

Peter Brandt Bitcoin Hakkinda Endiseli

Kripto para piyasasının ünlü yatırımcısı Peter Brandt, yaşanan son olayların da etkisiyle Bitcoin (BTC) fiyatının geleceğinden endişe duyuyor.

Daha çok kripto para piyasasındaki döngülere değinen Peter Brandt, ayı piyasasının kolay biteceğini düşünmüyor. Bu düşüncelerini, önceki boğa fiyatlarına inmeyen piyasa koşullarına bağlıyor. Ünlü yatırımcı, 2017 yılındaki boğa koşusunu öne çıkardı. Bu dönemde, Bitcoin en yüksek seviyesi olan 21 bin dolar sınırına ulaşmayı başarmıştı. 2017 yılındaki bu en yüksek nokta, şuan için bir destek görevi görüyordu. Brandt, bu desteğin çok kolay bir şekilde kırıldığına dikkat çekti.

Brandt, Bitcoin Hakkında İddialarda Bulunuyor

Kripto para yatırımcısı Peter Brandt, Bitcoin için 21 bin dolarlık desteğin kırılmasını endişeyle yorumladı. Bu seviyenin daha önceki boğa koşusunun bir zirvesi olduğuna dikkat çekti. Ancak Brandt, BTC’nin daha önce de bu seviyenin altına düşüp tekrar yükseliş yaşadığını atladı.

Aynı durum 2015 yılında da yaşandı. Bitcoin bu dönemde, en yüksek noktasından yaklaşık yüzde 40’lık bir düşüş yaşadı. Peter Brandt, güncel düşüşü tarihin en kötü beşinci ayı piyasası olarak değerlendirdi.

bitcoin grafigi

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x