Yükleniyor...

Peter Brandt: “Bitcoin’e (BTC) Yatırım Yapın ve XRP’den Uzak Durun”

Usta analist Peter Brandt’a göre; Y kuşağı ve X jenerasyonu, finansal durumlarını iyileştirmek için net varlıklarının en az %10'unu Bitcoin’e yatırmalıdır.

Peter Brandt Bitcoine BTC Yatırım Yapın ve XRPden Uzak Durun

Usta analist Peter Brandt’a göre; Y kuşağı ve X jenerasyonu, finansal durumlarını iyileştirmek için net varlıklarının en az %10’unu Bitcoin’e yatırmalıdır.

Bitcoin (BTC) Servet Açığını Nasıl Kapatabilir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

11 Eylül ve küresel mali kriz sonrası, milenyum kuşağı artık 30’lu yaşlardadır ancak Amerika’daki zenginliklerin sadece %3’üne sahiptir.

Bununla birlikte, varlık yönetimi firması Grayscale Investments’a göre, önümüzdeki 25 yıl boyunca genç nesillerin 70 trilyon dolara yakın miras alması bekleniyor.

Kraken borsasının araştırma kolu olan Kraken Intelligence, bu varlıkların sadece %3’ü BTC’ye gelirse, kripto kralının fiyatının 200.000 doların üzerine çıkabileceğini tahmin etti.

“XRP’den Uzak Dur”

Genç nesillere tavsiyelerde bulunurken Brandt, XRP’yi taşlama fırsatını kaçırmadı ve takipçilerini piyasa değeri açısından dördüncü en büyük kripto para biriminden uzak durmaya çağırdı.

Brandt daha öncede XRP’ye ağır eleştirilerde bulunmuş ve kripto para biriminin açık bir ‘aldatmaca’ olduğunu söylemişti.