Yükleniyor...

Peter Brandt Gibi Usta Analistler Bitcoin’de (BTC) Yükseliş Bekliyor

Kripto para analisti Vays, Bitcoin'in (BTC) şu anki fiyat hareketinin 2015'in Ağustos ayında yaşanan hareketle aynı olduğunu söyledi.

Peter Brandt ve Usta Analistler Bitcoin’de BTC Yükseliş Bekliyor

Kripto para analisti Vays, Bitcoin’in (BTC) şu anki fiyat hareketinin 2015’in Ağustos ayında yaşanan hareketle aynı olduğunu söyledi. Bitcoin, Ağustos 2015’te 207 dolara düşüp ardından tüm zamanların en yüksek seviyesine giden yolculuğa başlamıştı.

Bitcoin’de (BTC) İlk Hedef 8.000

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Vays, Perşembe günü yaşanan Bitcoin toparlanmasının şaşırtıcı olduğunu söyledi. Analist, 6.214 dolardan 7.040 dolara çıkan Bitcoin için şu an en önemli hedefin 8.000 dolar olduğunu söyledi. Eğer bu seviyeyi aşarsa Bitcoin 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkabilecek.

Bu arada, tecrübeli teknik trader Peter Brandt, ufukta daha fazla yükseliş potansiyelini gördüğünü söyledi. Brandt, BTC’nin kısa vadede 8.400 dolara götürebilecek artan bir üçgende olduğunu belirtti.

Ayrıca, Bitcoin’in 6.000 doların altına düşeceğini tahmin eden önemli bir trader, BTC’nin yakında 8.000 doların üzerine çıkabileceğini kabul ediyor.

Ancak PentarhUdi adıyla bilinen başka bir analist, küresel ekonomik çalkantıların muhtemelen Bitcoin fiyatına sert bir etki yapacağını ve BTC’yi 3.000 doların altına çekeceğine inanıyor ve görüşünü şu şekilde açıklıyor:

1.800 dolar ile 2.500 dolar arasına bir düşüş hedefim var. Bu durumda haftalık 200 SMA kırılacak ve direnç haline gelecektir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x