Yükleniyor...

Peter McCormack: TRON Aptal Bir Shitcoin

Popüler kripto podcast sunucusu Peter McCormack, yaklaşık 75 bin Twitter takipçisine TRON hakkında ne düşündüğünü açıkladı.

Peter McCormack TRON Aptal Bir Shitcoin

Popüler kripto podcast sunucusu Peter McCormack, yaklaşık 75 bin Twitter takipçisine TRON hakkında ne düşündüğünü açıkladı. Açıklamanın TRON’un kurucusu Justin Sun tarafından orijinal olarak paylaşılan bir görüşü yinelediği görülüyor. McCormack tarafından 280 binden fazla görüntülemeyle viral hale gelen bir videoda, podcast sunucusu Sun’la konuşuyor ve TRON hakkında shitcoin ifadeleri geçiyordu.

Video, özellikle TRX topluluğunun üyeleri arasında Twitter’da büyük bir öfke yaratmıştı. Pek çok insan Sun’ın sözleriyle açıkça eğlenmiş gibi görünse de, ona “dürüst bir dolandırıcı” yakıştırması yaptı.

TRON İçin Bir Pazarlama mı?

Görünüşe göre muhalif görüşlere önem vermeyen McCormack, Sun’ın sözlerini tekrarlayarak tekrar fitilin ateşini yaktı. Bazıları için, bu yaşananlar TRON’un TRX’ine daha fazla popülerlik kazandıracak bir pazarlama planı.

Ancak McCormack, bu iddiaları, özellikle de TRON’un kurucusundan bir miktar ödeme aldığına yönelik olanları reddetti. McCormack konuyla alakalı olarak şunları söyledi:

“TRON bir Shitcoin. Justin programa gelmiyor. Bana Justin tarafından hiçbir şey ödenmedi. Justin bana özel bir jet ödünç vermedi. Justin kamerada TRON’un boktan olduğunu itiraf etti. Hedefe ulaşıldı. Bunu gören ve satın alanlara da gülerim.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner